Msi Ge60 Watch Dogs Ve Oyun Performansı

Meliheren

Hectopat
Recep abi ve diğer arkadaşlar sorum şu yandan bende MSI Ge 60 laptop var ısınma sorunum hiç yok.
RAM 8 GB, GTX 660m 2 GB ekran kartı, İntel i5 3. nesil işlemci bu donanımlar günümüz oyunları ve Watch Dogs'u oynatır mı ? Nasıl bir performans alırım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar bende MSI GE70 2PC-085XTR almayı düşünüyorum, MSI hakkında düşünceleriniz nedir ve 3500 civarı söylediğim modelden daha iyi bir notebook önebilir misiniz? Farklı marka olabilir, teşekkürler.

MSI sağlam markadır. Notebook'da bir MSI var birde Toshiba. Gamebook diyorum tabiki. Şimdi bazıları diyecek ki "Toshiba ne alaka?" Qosmio serisine baksınlar. Sonra fiyatına baksınlar. :D

MSI sağlam markadır. Notebook'da bir MSI var birde Toshiba. Gamebook diyorum tabiki. Şimdi bazıları diyecek ki "Toshiba ne alaka?" Qosmio serisine baksınlar. Sonra fiyatına baksınlar. :D

Peki kardes soyledigim model iyi midir? Ekran karti falan iyi midir?

Msi candır gerisi heyecandır derim tabi bunun yanında Moonster Alienware samsung Lenova'nın oyun bilgisayarları var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı