Çözüm MSI GE60 Webcam çalışmıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LION-KING

Hectopat
MSI GE60 2pc-091xtr yeni aldım ve şu an kamerayı görmüyor, bu konuda yardımcı olur musunuz? Aygıt yöneticisinde de göremedim. Driver cd'sinde de aynı şekilde. Hangisini kurmam gerektiğini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kameranın Windows 8 kurulumu ile birlikte çalışıyor olması lazımdı. Sitesinde de driver indirme menüsünde "This device uses the native driver bundled in operating system." şeklinde bir ibare var.

Aynı bilgisayarı kullanıyorum, Windows 8.1 kurduktan sonra driver yüklemeden kamerayı kullanmaya başlayabilirsin, özel bir driver yüklemene gerek yok. Zaten resmi sitesinde de yazıyor bu, kamera için özel driver yüklemene gerek yok. Buna rağmen çalışmıyorsa kamera başka bir sorun vardır.

Valla kardeşim şu an korkuttun beni. Dediğin gibi driverlara da baktım ama kamerayla ilgili bir driver bulamadım. Hemen aldığım firmayı arayacağım.

Çok güldüm çözüme. Benim de aklıma gelmemişti, sorunlar böyle basit şeylerle çözüldüğü zaman çok eğleniyorum. Artık alıştık sorunu yazılımda, donanımda aramaya; en basit çözüm gözümüzden kaçıyor. :)

Aslında pek çözüm sayılmaz. Kısayolu biliyorum, malesef yaptığımda devreye girmiyor bu yüzden sorun halen devam etmekte.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı