MSI GE60'a soğutucu almali miyim?

Evet bugün çok araştırdım ayrıca yabancı sitelerde 96 derecenin MSI problem olmıycağını söylemişler sabit 96 kalıyormuş CPU sıcaklık bir derece bile çıkmıyormuş 3 saat arılıksız oyun oynaya bilirsin demişler oyun laptop olduğu için normal diyorlar ama benim düşüncem daha uzun ömürlü kullanmak için üstüne basarak söylüyorum eyer saatlerce oyun oynayacaksak soğutucu almak gerekli MSI güveniyorum yabancı forumlarda bir çok açıklama okuyunca rahatladım Hüseyin Karaarslan bu konuyu açmış ama nasibimizi biz yedik :) Soğutucu araştırıyordum size katıldım ve aldım.

Nasip diye son yorumu atmışım ama soğutucuyu iade ettim bir de üstüne 29TL kargo parası ödedim...
Bağladım soğutucuyu Dying Light oyuna girdim CPU96 - 95 düşüp bida 96 oluyor yani hiç faydası olmadı
Böyle kullanmaya devam edeceğim dinlendire dinlendire MSI oyuncu laptop hiçbir soğutucu fayda etmez ;)

Hocam siz bios güncellemelerinizi yaptınız mı, bildiğim kadarıyla 90 dereceyi geçince cpu turboyu kapatan bir güncelleme vardı msi'ın sitesinde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı