MSI GE62 6QD-405XTR Apache Pro ısınma sorunu

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün MSI GE62 6QD-405XTR Apache Pro elime ulaştı ama bir sorunum var. PC çok ısınıyor yani şöyle belirteyim klavye üstü sıcaklık yok ama sol alt köşe sıcak, laptopun sol üstteki fan havayı hızlı bir şekilde çıkartırken sağdan çok az ve yavaş hava çıkıyor. Konu hakkında çözümlerinizi bekliyorum.

Aynı Model Bilgisayar Bende de Var o ısınma Problemi kardeşim c bölgesini çok doldurursan şimdi kardeşim c : ssd fakat ssdinin konumuna baktığımda klavyede h tuşunun orada ne alaka diye düşünüyodum ısınsa orası ısnır fakat normal harddsik o sol alt köşede vallahi bende anlamadım ama C yi en az 20 gb 30 gb boş bıraktıktan sonra ısınma kalmadı kardeşim

Bu laptopta tek sorunum Firmware güncellemesinden sonra sol fan 3500 rpm de sürekli dönüyor

Bilgisayarı ilk açsamda aynı senin böyle bir problemin varmı ?

Aynı Model Bilgisayar Bende de Var o ısınma Problemi kardeşim c bölgesini çok doldurursan şimdi kardeşim c : ssd fakat ssdinin konumuna baktığımda klavyede h tuşunun orada ne alaka diye düşünüyodum ısınsa orası ısnır fakat normal harddsik o sol alt köşede vallahi bende anlamadım ama C yi en az 20 gb 30 gb boş bıraktıktan sonra ısınma kalmadı kardeşim

Bu laptopta tek sorunum Firmware güncellemesinden sonra sol fan 3500 rpm de sürekli dönüyor

Bilgisayarı ilk açsamda aynı senin böyle bir problemin varmı ?
Bende turbo fan 5-7 sn aralıkla durup çalışıyordu ama şuan bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı