Msi Ge62 6QF Apache Pro Takılma Donma Sorunu

Denedim ama malesef yine aynı sorun var şu gözüme takıldı Hdd 57 dereceyi görüyor normal mi? Bundan kaynaklı olabilirmi diye düşünüyorum.

Lakin oyunlar Ssd'de ve onda problem yok halen sorun arıyorum. Hdd'de bir problem olması Ssd'de oyunlar olsada oyun esnasında performansı etkilermi? HD Tune Pro ile baktım Bad Sector sorunuda yok.

Aynı modeli teknoloji ankara üzerinden almayı düşünüyorum. Sizce teknoloji ankara güvenilir mi? Ve ben 17.3 kullandım monster almıştım 11 gün kullandım iade ettim ısınması nedeniyle memnun kalmayıp. Bütçem 970m ekran kartlı model olarak sadece 15.6 inçtekine yetiyor sizce küçük gelir mi ben alsam bnaa ekran ?

Valla bu cihazlar ısınıyor buda ısınıyor ama bir Monster kadar degil. Sana tavsiyem 15.6 inç olanı hep 15.6 kullandım ben bugüne kadar ben bu sistemi 4800 liraya aldım N11 üzerinden. Şu an ne kadar fiyatı bilmiyorum. Msi garanti işine önem veriyor şahsen sorun yaşıyorum ama yeni bir cihaz alacak olsam yine Msi derim.

Aga 17.3 kullandım tam gözüme düzgün geldi 15.6 video izledim pek anlamadım. Gerçekte ise de tam anlamıyla 15.6 bulup inceleyemedim. Aldıktan sonra bir daha iade etmek istemiyorum oyun oynarmış gibi o yüzden tam emin olmak istiyorum. Acaba teknosa gibi bir magazaya gidip 15.6 inç laptoplara oylesıne ekran buyuklugune bakıp mı karar versem hangı inç alacagıma

15.6 ufak gelirse bütçem dolar yüzünden ancak 17.3 960m li bir laptop almaya yeter msi markası üzerinde. 4.350 TL kadar oda. İndirimde 17.3 970m li laptop 15 gün kadar once 5070 TL idi . Şimdi ise dolar yüzünden 5.400 Den aşagı yok 17.3 970m kartlı laptop

57 derece HDD sıcaklığı, normal ötesi.

Dosya Ekleri

• 2016-05-17.png
    2016-05-17.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 211
Şu an ısı 51 derece sistem boşta siz galiba masaüstü cihazınızda ölçüyorsunuz bu Notebook ve Hd Tune ile ölçmelisiniz Aidata yanlış gösteriyor nedense. Bu ısınma belirttigim donmanın sebebi olabilir mi? Ayrıca Hdd kullanmıyorum boş ve Ssd'de oyunlar.

En iyisi ben cihazı yarın garantiye tekrar yollayayım. :( Daha önceki cihazda da bu vardı yolladım yenisini yolluyorlar yine aynı bu ne saçmalıktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı