MSI GE66 Raider 10UG-216TR vs. MSI GE66 Raider 11UG-262TR

Bütçe varsa alttakini alın hocam, işlemcisi daha iyi sonuçta.
26k'ya zar zor çıktıysanız bence değmez. Zorlamayacaksa değer.

Espor oyunlarında darboğaz yaşanabilir, AAA'da olacağını sanmıyorum.

Genel olarak yaşatmaz sadece kartın 1080p için fazla geldiği senaryolarda olur. Eskiden darboğaz oluyordu fakat driverler ile bayağı çözdüler bu sorunu. FHD ekranı ben daha doğru buluyorum bir yandan, çünkü her ayarı fulleyince 60 FPS alamadığı AAA oyunlar var 3070'nin. Fiyat farkı da az değil.

Hocam sizede hak veriyorum sonuçta aradaki fiyat farkıyla e-ticarete bile başlanabilir.

Hayır sorun olacağını sanmıyorum, MUX açıkken 500 FPS aldığını görmüştüm.

Hocam affınıza sığınırak söylüyorum, pek anlamadım demek istediğiniz şeyi. Çok hakim de değilim bilgisayar konusuna. Biraz daha açabilir misiniz?
Hayır sorun olacağını sanmıyorum, MUX açıkken 500 FPS aldığını görmüştüm.
Bu konuyu açmanız baya iyi oldu. Mesela diyelim 400fps aldık lolde herhangi bir ayarda. Benim bunu laptop ekranının max hertz değerine mi sabitlemem gerekiyor yani oynarken?

Sabitlemeniz gerekmez.
Hz sadece sizin monitörde gördüğünüz/hissettiğiniz FPS'tir. 60Hz montörde 144 FPS alsanız da 60 FPS görürsünüz. 60Hz bir ekranda 40 FPS alırsanız bu 40Hz gibi hissettirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…