MSI GE70 2OE-201TR veya 2OE-209XTR ?

The Psycho

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce bu model mi?

VATAN COMPUTER - MSI - GE70 NOTEBOOK CORE

Yoksa bu model mi?

MSI - MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Arada 300 TL'ye yakın fark var ama Vatana gidip elden alacağım ve Windows 8'i yanında geliyor ve Ram 16 GB Ekstra bluray'i var

Sanalmarketim sitesinden almaya çekiniyorum ama ssd'si var.Maalesef işletim sistemi yok.
ve Bluray değil DVD Super Multi var.

Düşünme bile SSD candır. Daha 4 GB Ramin 4 ü doğru dürüst kullanılmazken senin bütçen için 16 gereksiz lazım olursa ileride artırılabilecek bir şey.

Birde Vatan'dan daha önce çok alışveriş yaptığım için güveniyorum. Gidip bizzat alacağım bu yüzden alternatif sundum ikiside vatan gibi bir mağazada satılsa düşünmezdim.

Not: Meraklısı değilim hatta sevmiyorum ama elden alınca içim rahat oluyor :)

Birde Vatan'dan daha önce çok alışveriş yaptığım için güveniyorum. Gidip bizzat alacağım bu yüzden alternatif sundum ikiside vatan gibi bir mağazada satılsa düşünmezdim.

Not: Meraklısı değilim hatta sevmiyorum ama elden alınca içim rahat oluyor :)
Sanalmarketim gayet iyi bir sitedir güvenilirdir her ne kadar elden teslim olmasa da bir problemini görmedim . Vatandan farkı yok .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı