MSI GE70 2PC-291 XTR APACHE Nasıldır?

omurus02

Kilopat
Daha fazla  
Bu model hakkindaki goruslerinizi alabilir miyim? Veya 2.500-3.500 arasi onerebileceginiz lebtoplar neler ? Simdiden tesekkurler iyi aksamlar...

Baktim monsterlarin ekran karti daha iyi ama beni pek tatmin etmedi neden derseniz ekran boyutunun daha az olmasi ve tasariminin cok kotu olmasi. Hicbi şıklık yok cihazda ama msi larda oyle degil. Bilgisayari oyun amacli kullanicam eger masaustu al dicekseniz zaten bi masaustu bilgisayarim var.

Baktim monsterlarin ekran karti daha iyi ama beni pek tatmin etmedi neden derseniz ekran boyutunun daha az olmasi ve tasariminin cok kotu olmasi. Hicbi şıklık yok cihazda ama msi larda oyle degil. Bilgisayari oyun amacli kullanicam eger masaustu al dicekseniz zaten bi masaustu bilgisayarim var.
Emin ol şıklığa bakarsan çok şey kaybedersin. İşlemciler ramler az çok aynı zaten asıl farkı ekran kartı yaratıyor. Monster Tulpar T7 ye bak hem çok şık hemde özellikleri harika. MSI GE70 yerine kesinlikle tercih edilir. Pişman olmazsın hatta iyiki MSI almamışım dersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı