MSI GE70 2PC-460XTR'ın Performansı Nasıl?

GÖKALP ÇEVİK

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
i7'li GE serisinin i7'li versiyonlarını tercih etmeye çalışın. Bahsettiğiniz oyunlarda performans sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. GTX850M BF4'ü rahatlıkla oynatabiliyor. Monster serisine yönelmeyin. Zira kendileri garanti konusunda pek iyi değiller.

i7'li GE serisinin i7'li versiyonlarını tercih etmeye çalışın. Bahsettiğiniz oyunlarda performans sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. GTX850M BF4'ü rahatlıkla oynatabiliyor. Monster serisine yönelmeyin. Zira kendileri garanti konusunda pek iyi değiller.
i7'li seriye baktım ancak bütçem el vermedi. i5'inde kötü performans vereceğini sanmıyorum ama. 3 sene idare eder mi ?

Ev arkadaşımda MSI GE60 var. 2011 yılında aldık yanlış hatırlamıyorsam. Ivy Bridge mimarili i7 işlemcisi ve GTX660M kullanıyor onun dizüstü bilgisayarı. Shadow of Mordor'u 2, 3 sene geçmesine rağmen High ayarlarda 30-40 FPS ile oynayabiliyor. Ben üç sene idare edeceğini düşünüyorum.

Ev arkadaşımda MSI GE60 var. 2011 yılında aldık yanlış hatırlamıyorsam. Ivy Bridge mimarili i7 işlemcisi ve GTX660M kullanıyor onun dizüstü bilgisayarı. Shadow of Mordor'u 2, 3 sene geçmesine rağmen High ayarlarda 30-40 FPS ile oynayabiliyor. Ben üç sene idare edeceğini düşünüyorum.
Teşekkürler o zaman alacağım 1 hafta içinde. Benim 2010'da aldığım Dell n5010 Hd 5650 ile battlefield 4 açıyor şuanda. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı