MSI GE70 2PC şarj kesme sorunu

Şarj aleti değiştiği için adaptörden olduğunu sanmıyorum. Ama prizlerden bende şüphelendim fakat Farklı prizlerde yine devam Ediyor problem Ayrıca diğer elektrikli aletlerde de soruna Yol açardı diye düşünüyorum. yarın dinleyip buraya yazacağım ilginiz için teşekkür ederim

Şarj aleti değiştiği için adaptörden olduğunu sanmıyorum. Ama prizlerden bende şüphelendim fakat Farklı prizlerde yine devam Ediyor problem Ayrıca diğer elektrikli aletlerde de soruna Yol açardı diye düşünüyorum. yarın dinleyip buraya yazacağım ilginiz için teşekkür ederim
Anakart üstünde ki sarj yongası bozulmuş veya ısındığı için kendini kapatıyor olabilir acaba güç bağlantı yuvasında temassızlık var mı?

Herhangi bir temassızlık yok, işin tuhaf yanı sokette yada adaptörde ısınma yokken de yapıyor bunu
Hayır o yüzden sormadım. Pil durumu azken şarja taktığında ve pil durumu yüksekken şarja taktığında adaptör aynı derecede zorlanmaz. Eğer sürekli şarj azken bu durum oluyorsa adaptörde veya prizlerde sorunda olabilir. Sen ilk I/O chipi dinle durumu buraya yaz.
I/O chipi dinlemeyi bilmiyorum ama kardeşim elektrik elektronik okuyor ona söyledim .o baktı normal dedi
Şarj durumuyla ilgisiz her zaman yapıyor sıklığıda rastgele

Neresi hocam hangi il
Mesajı yazdığım zaman Tokat'taydım ancak artık değilim. İsterseniz numarasını vereyim arayın görüşün. 600 lira istenilen Macbook'umu 10 liraya kapasitör değiştirerek halletti gerçekten işinde çok iyi. Ancak dışarıdan kargo kabul ediyor mu bir bilgim yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı