MSI GE70 APACHE veya ASUS G550JK ?

Wieczorek

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet!

Uzun yıllardır daha doğrusu bu vakte kadar düşük sistem özellikleri olan Dizüstü ve Masaüstü bilgisayarlara sahip oldum ve oynadım oyunlarda aldığım verim nerdeyse yok gibiydi. Artık yeni bir bilgisayar almaya kararverdim ve alacağım bilgisayar bir "Dizüstü Bilgisayar" olucaktı. Kendi bütçeme uygun oyun 2 oyun dizüstü bilgisayarı buldum.

İsimleri MSI GE70 APACHE ve ASUS G550jk.

Şimdi sizlerin bu iki bilgisayar arasındaki karşılaştırmasına göz atmanızı ardından yazdıklarımı okumanızı istiyorum.

MSI Ge70 Apache vs ASUS G550JK

MSI Ge70.png

ASUS G550JK.png

Şimdi Asus bilgisayarda ekran kartının 2 GB daha fazla olması beni etkiliyor fakat Msi bilgisayarda ise bulunan Steelseries, Yüksek Performanslı Akıllı ağ özelliği, güçlü ses sistemi ve özellikle Msi Bilgisayarın Fan gücünü değiştirerek oyun performansını yükseltmesi beni etkiliyor. İşte arada kalmam meselem bu. Yeni çıkan oyunlar ile Bu bilgisayarlardan hangisi ile daha yüksek verim (performans) alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı