MSI GE70 tarzı notebook tavsiyesi

rusenyyc

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Aklimda Msi GE72 GE70 Asus G 550jk ve Monster Abra A7 6.2.1 var. Tavsiye edeceginiz hangisidir? Oyun ve Autocad Solidworks kullanacağim.
Performans kalite olarak hangisi daha iyidir?
Isınma degerlerini bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?
Isiniyorsa W A S D tuşlari isiniyor mu?
Teşekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat / Performans açısından MONSTER mantıklı bir seçim olur. Sipariş aşamasında özelleştirmeye olanak sağlaması da çok hoş. RAM, HARDDISK hatta PANEL değişikliği bile yapabiliyorsunuz.
MONSTER Tulpar T7 kullanıcısıyım, ısınma illa ki oluyor olması kadar normal bir şey olamaz zaten.
Ben harici klavye ve mosue kullandığım için sıcaklıkla pek alakam yok. GPU boşta 40C-45C oyunlarda 65C-70C civarında seyrediyor.

Açikcasi yanliş anlaşilmasin ama monster pek gönlumden gecmiyor. Msi Ge 70 Ge72 veya Ge62 gonlumden geciyor. Kronik sorunlari var midir isinma ne durumdadir. Ama eger ki Msi almazsam Monster almayi planliyorum Abra A7 6.2.1. Benim asil sorunum W A S D kisminin isinmasi ve kasa işçilik kalitesi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı