MSI GE62 6QD tarzı notebook tavsiyesi

O disk sesi değil hocam. Cihazda coil whine var. Şu an kullanıp da cw sorunu yaşamayan var mı bilmiyorum. DH'de bununla ilgili konuşuyoruz gerekirse burada da ilgili bi konu açarım. Tiz bir ses var yüksek performans modlarında ortaya çıkıyor.

O disk sesi değil hocam. Cihazda coil whine var. Şu an kullanıp da cw sorunu yaşamayan var mı bilmiyorum. DH'de bununla ilgili konuşuyoruz gerekirse burada da ilgili bi konu açarım. Tiz bir ses var yüksek performans modlarında ortaya çıkıyor.
Eyw sağolasın inşallah yarin yada sali günü alacagim bazi forumlarda yazmışlar çok ses çıkıyor oyun oynarken diye iyice emin olmak istedim

Konuyu açalı baya olmuş ama bende aynı cihazı aldım, benzer problem bende çıktı malesef. Bu ses olayının bir çözümü var mı? Siz aldığınız cihazlarda böyle bir problemle karşılaştınız mı? Bu ses ilerde herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu?

Bende msi ge62 6qd 405 modelini almayı düşünüyorum. Laptopun kullanımı nasıl ısınması, performansı, pil ömrü nasıl, önerir misiniz. Kısacası olumsuz bir özelliği var mı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı