MSI GE70 ve MSI GX70 3BE Hangisi Daha İyi?

MSI GE70 mi?
MSI GX70 3BE mi?
Daha iyi?

Çoğu kişi sorun yaşamışta GX70 `te ondan soruyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Aslında sorun şu ki, GX70 deki işlemci normalde zayıf bir işlemci, asla bir i7 hatta belki de i5 performansı vermez, ama oyunlarda daha çok ekran kartı önemli olduğundan oyun konusunda GX70 biraz daha ağır basıyor. Ve forumda GX70 kullanan birisinden görüş aldığımda darboğaz sorunu olmadığını ifade etti.

Şimdi GE60 siparişi vereceğim 765M li. GX60 alacaktım, stoklarda olmadığı için vazgeçtim. Sırf ekran kartından dolayı GX70 i al derim.

Şimdi GE60 siparişi vereceğim 765M li. GX60 alacaktım, stoklarda olmadığı için vazgeçtim. Sırf ekran kartından dolayı GX70 i al derim.

Sırf oyun oynayacak ise belki, ama eğer render felan yapacaksa, ağır programlarla bir şeyler yapacaksa kesinlikle GE serisine yönelmesi gerekir, 4.nesil İ7 olanlara yani. Günlük işlerde pek bir sıkıntı olmaz herhalde, düşüncelerim bunlar...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı