MSI GE72 6QF CS:GO'da aniden ekran kitlenmesi

İşletim sistemi
Windows 10

EGPArtyom

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda gördüğünüz leptopa sahibim tam modeli MSI GE72 6QF Apache Pro 2015 aralık ayında satın aldım ve güncel olarak kullanıyorum son 1 yıldır bu sorunla karşı karşıyayım hiçbir şekilde sorunun çözümünü bulamadım her şeyi denedim kendimce sadece CS:GO'da 10-15 dk oyunda zaman geçirdiğim süre sonunda oyun aniden donuyo, kitleniyor PC'yi tuşundan kapatıp açmakdan başka hiçbi şansım kalmıyor. Kaç kere rekabetçiden ban yedim bu sorun yüzünden oyunun en heyecanlı anında 1V1 kaldığınızda birden kitlenen leptop düşünün çok kötü bir durum inanın: D. 1.5-2 senedir temizlik yapılmadı işlemci 92 dereceyi görüyor. İstediğiniz her türlü ek bilgiyi yorumlarda belirtirseniz hemen size ileticeğim yardımlarınızı bekliyorum. (Bilgisiyara temizlikde lazım fakat öğrenciyim ve MSI'ın yetkili servisi dolar üzerinden çalıştıkları için gönderemiyorum diğer bilgisayarcılarada güvenemiyorum eğer Recep abi gönüllü olup bilgisayarımı düzeltmek isterse göndermek isterim ona çok sevinirim herkese teşekkür ediyorum.)

Screenshot_2.png

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı