i7-5500U CS:GO ekran kitlenmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Muhammettam

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken oyun ortasında zaman fark etmeksizin bazen 10. dakikada, bazen 1 saat sonra ekranım kitleniyor ama sesleri duymaya devam ediyorum, ateş ediyorum, zıplıyorum. Sadece sesler var. Bilgisayarcıya götürdüm ekran kartı, RAM test ettiğini onlar da problem olmadığını söyledi. Format atıp verdi. Benden daha kötü sisteme sahip arkadaşlarım var, onlarda böyle problem yok. Sadece CS:GO değil öteki oyunlarda da aynı sorun var (Sea of Thieves, Valorant)

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i7-5500U CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz.
RAM: 8 GB.

Hocam 8.1'i flaştan yükleme yapıyoruz değil mi? BIOS'tan seçiyoruz falan işte diskleri biçimlendiriyoruz. Öyle mi kurayım.

Araştırıp kurmanız da fayda var.
Bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim yarın yükleyip tekrardan deneyeceğim. İnşallah çözülmüş olur.

Hocam videoda AMD driverlarını kuruyor. Benim ki NVIDIA bunun için GeForce experiance kurup yapmam yeterlidir değil mi?
Hocam her şeyi yaptım fakat bunları güncelleyemedim lütfen yardım eder misiniz? Wi-Fi'ye de bağlanamıyorum bu arada Ethernet kablosuyla baülandım onu nasıl halledeceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    137,6 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı