MSI GE72VR Sol Taraftaki FN Tuşu Çalışmama Sorunu

Makaleler
1
Daha fazla  
Birçoğumuz bilir ki MSI bilgisayarlarda fn tuşu sağ taraftadır. Ben bunu sevmeyenlerden olduğum için tuşu sol tarafta kullanıyorum. Bunu da BIOS'taki bir ayarla yapıyorum. 1 gün öncesine kadar hiçbir sorun yokken şimdi sol taraftaki fn tuşu (yani benim windows tuşu olarak kullandığım tuş) çalışmıyor. BIOS'tan orjinal haline getirince her ikisi de çalışıyor. Ama change yapınca sağdaki çalışıyor soldaki çalışmıyor. Sanırım bir yazılım ya da bir tuş kombinasyonuyla devre dışı bıraktım. Mekanik bir sorun yok. Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük harfle yazmam gereken kısaltmaları küçük harfle yazdığım için cevap yazmam engellenmiş kusura bakmayın. Sorunu çözdüm. Tahmin ettiğim gibi yazılımsal. Dragon Center'da sol alt köşede Windows Key On/Off şeklinde bir seçenek var. Farkında olmadan onu kapatmışım. Aynı sorunu yaşayan birisi varsa inşallah bu yazı ona yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı