MSI GE73-7RD Tavsiye eder misiniz?

Teoride doğru olsa bile pratikte doğru değil. Ben de Guild Wars 2 oynuyorum, oda tek çekirdek performansının önemli olduğu bir oyun. Fakat yine en bütün çekirdekleri kullanıyor ve 3.9ghz'de oynuyorsunuz. Knight Online eski bir oyun olduğundan rahat rahat oynatacaktır. 4ghz üstünü çok nadir görebilirsiniz, çok hafif uygulamaları kullanırken anca. Zira internette tarayıcı kullanırken bile 3.9ghz oluyor.
Anladım hocam, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Sanırım artık beklemeye kalıyor iş, umarım güzel fiyattan yakalayabilirim.
Teoride doğru olsa bile pratikte doğru değil. Ben de Guild Wars 2 oynuyorum, oda tek çekirdek performansının önemli olduğu bir oyun. Fakat yine en bütün çekirdekleri kullanıyor ve 3.9ghz'de oynuyorsunuz. Knight Online eski bir oyun olduğundan rahat rahat oynatacaktır. 4ghz üstünü çok nadir görebilirsiniz, çok hafif uygulamaları kullanırken anca. Zira internette tarayıcı kullanırken bile 3.9ghz oluyor.
Hocam merhaba geçengünki tavsiyenize uyarak indirimden
MSI GE73 Raider RGB 8RF-285XTR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB Fiyatı

Bu laptop u satın aldım kurulumdur güncellemedir yazamadım, teşekkür etmek için.. Fakat aklıma takılan birşey var

Gpu kullanımı Msi dragon center de %0 gözüküyor
gpu sıcaklıgıda N/A gözüküyor
Neden böyle yapar yada çözümü nedir fikriniz varmı acaba :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı