MSI GE75 alınmalı mı?

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu bilgisayarı şimdi alsam beni kaç yıl boyunca idare eder? GTA 5, Battlefront 2 gibi oyunları oynuyorum.

Nereden baksanız 4-5 sene götürür diye düşünüyorum. Tabi ilerde nasıl oyunlar çıkar, hangilerini oynarsınız, sistem gereksinimleri nasıl olur bilemeyiz.

Bundan 6 yıl önce GTX660M I7 3630QM'e sahip bir MSI GE60 aldım. Hala oynadığım oyunlara yetiyor.
Ama laptop eğer ölüm kalım meselesi değilse alınmamalı. Kesinlikle o parayı hak edecek bir cihaz değil.

Bundan 6 yıl önce GTX660M I7 3630QM'e sahip bir MSI GE60 aldım. Hala oynadığım oyunlara yetiyor.
Ama laptop eğer ölüm kalım meselesi değilse alınmamalı. Kesinlikle o parayı hak edecek bir cihaz değil.
Cidden haklısınız, çok pahalı ama çok almak istiyorum o laptop’u 1 buçuk yıl boyunca daha para biriktirip black friday indiriminde almayı düşünüyorum.

Cidden haklısınız, çok pahalı ama çok almak istiyorum o laptop’u 1 buçuk yıl boyunca daha para biriktirip black friday indiriminde almayı düşünüyorum.

Bir buçuk yıl çok uzun bir süre. O süre zarfında yeni donanımlar tanıtılabilir, dolar zaten kendi kafasına göre gidiyor. Satın almaya yakın konu açarsanız daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı