MSI GE75 çok ısınır mı?

kadirbeyyy

Centipat

Arkadaşlar bu linkteki MSI GE75 Raider alasım var ama test videoları falan izlediğimde işlemcinin ve ekran kartının çok ısındığını fark ettim yani işlemci 95 derece civarındaydı ve bu kadar para verdiğimde 7 8 yıl kullanabilmek istiyorum. Sizce bu kadar ısınması hızlı bozulmasına yol açar mı beni 7 8 yıl götürür mü? Ona göre alacağım.

Arkadaşlar bu linkteki MSI GE75 Raider alasım var ama test videoları falan izlediğimde işlemcinin ve ekran kartının çok ısındığını fark ettim yani işlemci 95 derece civarındaydı ve bu kadar para verdiğimde 7 8 yıl kullanabilmek istiyorum. Sizce bu kadar ısınması hızlı bozulmasına yol açar mı beni 7 8 yıl götürür mü? Ona göre alacağım.

Bu kadar ısınması parçaların ömrünü azaltır ve bu yüzden 95 derecelerde 7-8 yıl gidebileceğini düşünmüyorum.

Bu kadar ısınması parçaların ömrünü azaltır ve bu yüzden 95 derecelerde 7-8 yıl gidebileceğini düşünmüyorum.

Önerebileceğin bir laptop var mı kriterlerim min 32 GB RAM 8 çekirdekli işlemci olmazsa 6'da olur min 512 GB SSD 1 terabayt HDD, ekran kartı çok önemli değil oyun oynamayacağım sanal makine falan kullanacağım.

Önerebileceğin bir laptop var mı kriterlerimmin 32 GB RAM 8 çekirdekli işlemci olmazsa 6'da olurmin 512 GB SSD 1 terabayt HDD, ekran kartı çok önemli değil oyun oynamayacağım sanal makine falan kullanacağım.

Hiç mi oyun oynamayacaksınız? Baktığınız laptop oyuncu laptopu.

Geri
Yukarı