MSI GE75 Raider 9SF-404XTR PUBG'de düşük ayarlarda kaç FPS alırım?

Yotube da bencmharkları mevcut illa Msi'ın bu modeli olmasına gerek yok hp, asus, monster vb rtx 2070 li modeline sahip ürünlerin benchmarkları 3 aşağı 5 yukarı değerler birbirini tutar. Bu model laptoba sahibim fakat pubg oynamıyorum o yüzden sana direk değer veremem, max ayarlarda illa ki düşersin 144 fps nın altına, grafik ayarlarında istediğin ayarları yaparak kendine göre ayarlarsın, 144 fps altına düşmek ekranda kasma yapmaz ben çoğu oyunum da 90 -150 fps dalgalamalarla oynuyorum.
Dipnot: Desktop rtx2070 dahi 144 fps altına düşüyor saat hızları laptop da daha düşük olduğu için banko düşecektir. Dediğim gibi grafik ayarlarını kurcalarsın önceliğin grafik değil fps ise max ayarda oynama.

Ekran kartı RTX2070 ekran 1080P ne biçim bir cihaz bu. Kurulumu sorunsuz ve temiz bir şekilde yaptığın taktirde yüksek ayarda bile 144 FPS nin altına düşeceğini sanmıyorum.

Düşük ayarlarda 144hz üstünü görebilirsiniz soğutma ve malzeme kalitesi açısından iyi bir tercih ama aynı fps değerlerini monster gibi leptoplardanda alabilirsiniz.
Ekran kartı RTX2070 ekran 1080P ne biçim bir cihaz bu. Kurulumu sorunsuz ve temiz bir şekilde yaptığın taktirde yüksek ayarda bile 144 FPS nin altına düşeceğini sanmıyorum.
Masaüstü sürümü ile leptopların içinde kullanılan ekran kartları aynı performans değerlerine sahip değil 2k bir ekrana sahip olsa pubg gibi yüksek grafik optimasyon özürlüsü bir oyunda 60fps üstüne bile göremeyebilirdi.

Düşmez aynı bilgisayarın RTX 2080 li versiyonunu yeni aldım. En yüksek ayarlarda 100 altına düştüğünü pek görmedim. Düşük ayarda düşmez bence RTX 2080

17.3" gibi bir boyutta 1080P çözünürlükten yükseği hem gereksiz hemde her yönüyle sistemi baltalamaktır. Aynı şeyi telefonlarda da yapıyorlar. GPU son model ama 5.5 " telefona adam 4K çözünürlük koymuş sonra neden bu kadar bitiyor çabuk batarya, bu oyunda neden kasıyor bu telefon vb. serzenişler.

GE75 Raider'ın ekran kartı RTX 2070 ve PUBG performansı için bu videoaya bakabilirsin. Burada kullanılan işlemci masaüstü, dizüstündeki FPS değeri biraz daha düşük olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı