MSI GE75 Raider vs OMEN BY HP17-CB0005NT

MZA

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar almayı düşünüyorum özelliklerini incelediğim, karar kıldığım belli bir seviye bilgisayar var ancak iki farklı markada, yaklaşık aynı özelliklerde fiyatlarda uçurum fark var. Modelleri bırakıyorum link olarak, bilgili arkadaşlar tavsiyelerini, tecrübelerini nedenleri ile yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

MSI GE75 Raider vs OMEN BY HP17-CB0005NT

MSI GE75 Raider Core i7 9750H Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
HP'yi alırdım çünkü aradaki 5k paraya performans olarak değmez islemci ve gpular aynı. MSI'ın farkı bence tasarımı daha normal laptoplara benziyor ve kendini HP den bir tık öne çıkarmis bir firma sogutma ve tasarim olarak. Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi sitelere de baktınız mı? Aynı ürün ya da daha iyisi daha ucuza olabiliyor. Birde evde oyun oynayacaksanız aynı ücrete 2 kat performans veren kasa toplanabilir.

HP'yi alırdım çünkü aradaki 5k paraya performans olarak değmez islemci ve gpular aynı. MSI'ın farkı bence tasarımı daha normal laptoplara benziyor ve kendini HP den bir tık öne çıkarmis bir firma sogutma ve tasarim olarak. Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi sitelere de baktınız mı? Aynı ürün ya da daha iyisi daha ucuza olabiliyor. Birde evde oyun oynayacaksanız aynı ücrete 2 kat performans veren kasa toplanabilir.

Dizayn işlerim içinde oyun içinde kullanıcam rtx2070 li modeller sınırlı 2080'lerde de fiyatlar daha da uçuyor. Hp ısınma problemi ile insanların aklına yer etti geçmiş yıllarda şimdi de ister istemez performanslı cihazları soğutmak daha da zahmetli iş olduğundan insan acaba diyor :). Teşekkür ederim yorum için.

Bende
Ve hp omen 17 cb0005nt arasında kaldım banada vatandaki teknik personel hp nin kasasının daha büyük olduğunu ve msi a göre daha az ısınacağını söylediler fiyatlarıda aynı

Bende
Ve hp omen 17 cb0005nt arasında kaldım banada vatandaki teknik personel hp nin kasasının daha büyük olduğunu ve msi a göre daha az ısınacağını söylediler fiyatlarıda aynı

Bu ısınma konusu tamamen muamma MSI soğutma sistemleri çok iyi diyorlar, deneme videolarında aşırı yükte 80-90 arası sonuç veriyor normal diyorlar. Bende vatan daki personel ile görüştüğümde bana hp'nin yetkili servisi çok iyi o yüzden tercih edilebilir olduğunu söylediler. Hp yi sürekli satmak için mi övüyorlar yoksa hakeden o mu bilemiyorum.

Evet banada servisle ilgili de aynen böyle dediler bende aynı düşüncedeyim acaba satmak içinmi yapıyorlar özellikleri bu kadar yüksekken fiyatı msi ın daha düşük modeli ile aynı
Bize bu konuda yardımcı olabilecek varmı teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı