MSI GE76 Raider alınır mı?

Vitaly Kuduzov

Centipat
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir birçok model araştırmasına girdim. Forumdan birçok arkadaş da yardımcı oldu, yönlendirme sağladı. Son verdiğim karar bütçeyi arttırarak linkteki cihaz oldu.
Pahalı bir cihaz bir süre fiyat için beklemede kalacağım 1000 TL bir düşüş kovalayacağım.

Bu cihaz tüm beklentilerimi karşılıyor. MSI fiyat sebebi ile hep olumsuz baktım ama sonunda Monster'dan gelen ısınma, MUX, kasa problemleri ve 22 serisinin bilinmezliği sebebi ile vazgeçtim. ASUS'un zaten yeni cihazlarının ne olacağı belli değil. Lenovo'nun yeni cihazlarının tanıtımını bekleyeceğim. Arkadaşlar birkaç günü yapılacağını belirtti. Ama günün sonunda bu cihazı alacağım.

Bu paraya değer mi sorusu sormak istedim. Ya da kurları hesaba katarak siz bütçeniz olsa alır mısınız?

Teşekkür ederim.
MSI GE76 RAİDER 10UG-220XTR Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor GE76 Raider

Şu an GE66 yani 2070/I7 10875H versiyonunu kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Ben değeceğini düşünüyorum. O bütçelere çıkabilsem ben de msi alıp geçicem, buralarda yok pili yok MUX’u cihaz bulamıyoruz.

Geri
Yukarı