MSI GE76 RTX 3080 laptop nasıl?

rockone

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Siparişini verdiğim birkaç güne gelecek olan yeni 16 GB RTX 3080 nasıl?
Oyunlarda fazlaca VRAM kullanımında darboğaz yapar mı?
Bu soruyu sorma nedenim izlediğim videolarda RDR2 oyununda ekran kartı VRAM'ını nedense kimse sonuna kadar kullanmıyor. En fazla z 6 GB kullanıyorlar.

16GB nasil darbogaz yapsin. 12GB 4070ler catir catir herseyi oynatiyor. Oyunda optimizasyon problemi olmadiktan sonra bugun icin sinir 10GB diyebiliriz.

2.el 35 bin TL'ye aldım.

Cihazin malzeme kalitesi ve sogutmasi gayet iyi, ekran karti da iyi ama islemci icin ayni seyi soyleyemeyecegim. Oyun icin o paraya alacaginiz 4060'li bir laptoptan daha iyi performans verecegi kesin. Keske 10870H yerine en azindan 11800H olsaydi cok daha iyi olurdu. VRAM tarafinda sorun olmaz, darbogaz olursa muhtemelen rekabetci oyunlarda olur islemciden dolayi.

MSI GS66 Stealth model laptobumdan önce GE76 Raider kullanıyordum.

Şu anki piyasada o modelin 35 bin TL olması çok uygun. Bu fiyatlarda RTX 3070'li bulunabiliyor zira. Üstelik sendeki RTX 3080 ve 17.3 inç Laptobu iyi test et derim.

Onun dışında Raider çok iyi bir seridir. Diğer markalarda rakibi yok diyebilirim. Malzeme kalitesi üst seviyededir. Soğutma performansı oldukça iyidir. Genel performansına zaten söyleyecek yok. RTX 3080'de 16 GB VRAM var, her türlü yeterlidir. Hatta yarısını bile dolduramazsın.

Çok iyi bir laptop aldın, güle güle kullan.

MSI GS66 Stealth model laptobumdan önce GE76 Raider kullanıyordum.

Şu anki piyasada o modelin 35 bin TL olması çok uygun. Bu fiyatlarda RTX 3070'li bulunabiliyor zira. Üstelik sendeki RTX 3080 ve 17.3 inç Laptobu iyi test et derim.

Onun dışında Raider çok iyi bir seridir. Diğer markalarda rakibi yok diyebilirim. Malzeme kalitesi üst seviyededir. Soğutma performansı oldukça iyidir. Genel performansına zaten söyleyecek yok. RTX 3080'de 16 GB VRAM var, her türlü yeterlidir. Hatta yarısını bile dolduramazsın.

Çok iyi bir laptop aldın, güle güle kullan.

Çok teşekkürler. VRAM beni cezbeti. Yarın notebook elime ulaşacak. Umarım herkes böyle güzel sistemlere sahip olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı