MSI GeForce 1080 Ti 11GB nasıldır?

Allah'ın selamı üzerinize olsun sayın Technopat kullanıcıları ben.
Konuda bahsi geçen ekran kartıyla sistem kurmayı düşünüyorum bu ekran kartı en üst seviye mi üst seviye mi orta seviye mi ve Ryzen 5 3600 le darboğaz yaşar mıyım ya da hangi Ryzen ne kadar FPS alırım teşekkürler.
FurMark testleride aşağıdaki görseldeki gibidir yorumlarsanız sevinirim.Eki Görüntüle 953137Eki Görüntüle 953138

Merhaba, çoktan emekliye ayrılması gereken bir kart. Ayrıca 8K gibi bir rakamdan bahsediyorsunuz. Fikrimi belirtecek olursam bu devirde ekran kartı almamak mantıklı bir davranış olur. Fakat diyelim ki satın almak istediniz artık dayanamıyorsunuz vs. 8K gibi bir ücrete garantili sıfır kart alır yoluma devam ederdim.

Ayrıca satmış olduğum1080 Ti FurMark sonuçları. Sizin aldığınız değerler ile aralarında ciddi bir fark var. Anlam veremedim.
Hayır hocam GTX 1080 Ti ile RTX 2060 ancak tabii ki RTX performansı hariç.

Hocam abartmayın. RTX 2070 ile kafa kafaya olabilir belki ama RTX 2080 her türlü daha iyi. O kadar da iyi değil. Ancak dediğim gibi RTX 2070'e bile kafa tutabilir ancak RTX 2080 olmaz hocam.
1080 Ti performans olarak 2070Super den daha önde. Fakat DLSS ve RTX gibi teknolojiler ciddi etken ve ayrıca 2000 serisi daha güncel ve garantili kartları bulmak daha da mümkün.
Ayrıca bakınız;
MSI 2070 Super X Trio vs Asus GTX 1080 Ti OC

Dosya Ekleri

• 1080 Ti 1080p.PNG
    1080 Ti 1080p.PNG
    25,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 2070S 1080P.PNG
    2070S 1080P.PNG
    24,4 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba, çoktan emekliye ayrılması gereken bir kart. Ayrıca 8K gibi bir rakamdan bahsediyorsunuz. Fikrimi belirtecek olursam bu devirde ekran kartı almamak mantıklı bir davranış olur. Fakat diyelim ki satın almak istediniz artık dayanamıyorsunuz vs. 8k gibi bir ücrete garantili sıfır kart alır yoluma devam ederdim.

Ayrıca satmış olduğum1080 Ti FurMark sonuçları. Sizin aldığınız değerler ile aralarında ciddi bir fark var. Anlam veremedim.

1080 Ti performans olarak 2070 Super'den daha önde. Fakat DLSS ve RTX gibi teknolojiler ciddi etken ve ayrıca 2000 serisi daha güncel ve garantili kartları bulmak daha da mümkün.
Ayrıca bakınız;
MSI 2070 Super X Trio vs ASUS GTX 1080 Ti OC.

O değerleri ben forumda sordum arkadaşlar overclock yapıldığı için o kadar yüksek çıkmış dediler benim ekran kartımin değerleri oldukça normal dediler.

Vallahi piyasaya ben zaten yakından takip ediyorum dediğiniz gibi 3060'lara baktım bunun gibi uygununu bulamadım malum miningciler yüzünden adam gibi ekran kartı alamıyoruz bu yüzden bende ikinci elin en iyisini almak istedim bir de ben şunu soracağım ekran kartımin garantisi var ben ekran kartıma bakım yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim Vatan'dan garantili MSI Gaming X GTX 1080 Ti teşekkür ederim.
Vallahi piyasaya ben zaten yakından takip ediyorum dediğiniz gibi 3060'lara baktım bunun gibi uygununu bulamadım malum miningciler yüzünden adam gibi ekran kartı alamıyoruz bu yüzden bende ikinci elin en iyisini almak istedim bir de ben şunu soracağım ekran kartımin garantisi var ben ekran kartıma bakım yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim Vatan'dan garantili MSI Gaming X GTX 1080 Ti teşekkür ederim.

Ve şu an açıkçası ortalıkta pek düzgün ekran kartı yok 3060 larada baktım dediğim gibi yok şu an piyasada o yüzden bu ürünü tercih ettim hem kutulu faturalı Vatan Bilgisayar'dan faturalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı