Satılık MSI GeForce GTX 1650 Gaming X satılık

Buyurun: ASUS DUAL GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR

Yok kusura bakma yanlış anladın. Şaşırdığım için öyle yazdım.

MSI GeForce GTX 1650 Gaming X serisi'nin çıkış olarak bellek çekirdek frekansı en yüksek en performanslı kartlarından ve sıcaklık konusunda soğutmada başarılı olan kartlardan biridir.

süreç içerisinde kartta tek oluşan üzerinde toz ve kağıt üzerinde garanti süresinin azalması olmuştur 1800TL diyebilirim

MSI GeForce GTX 1650 Gaming X Serisi'nin çıkış olarak bellek çekirdek frekansı en yüksek en performanslı kartlarından ve sıcaklık konusunda soğutmada başarılı olan kartlardan biridir.

süreç içerisinde kartta tek oluşan üzerinde toz ve kağıt üzerinde garanti süresinin azalması olmuştur 1800TL diyebilirim

Doğrudur hocam, iletişim bırakırsanız detaylı konuşalım?

Yani delta bilgisayarda 1500 tl sıfır gtx 1650 var. Bu kartı alacaklar onada bir göz atın stoklarda şuan. Boşuna kullanılmış ürünlere 1900 vermeyin.

Merhaba kullanmış olduğum ekran kartı satılık durumdadır.
Ürünün detaylarını bu linke tıklayarak görebilirsiniz. Garantisi 1 yıl falan var. Vatan'dan faturalı almıştım.

Genel de oyun amaçlı ve gündelik kullanım için kullanılmıştır.
2K da kullandığım için yetersiz gelmekte üst modellerine geçmek istiyorum.
LoL, Valorant, RDR2, Rainbow, Ark, Rust, GTA V, Mafia3, bu tarz oyunlar için kullanıldı 1080p için gayet yeterli bir kart ancak 2K çözünürlükte orta da oynamaktayım çoğu oyunu.

Düşüncem 2200TL
Satıldı mı acaba ?

Geri
Yukarı