Satıldı MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Memleket neresi? Osmaniye'de oturuyorum ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adana'da oturuyorum hocam. Memleketim Osmaniye. Ciddi alıcı olursanız kalkıp gelirim. Dedemleri görmüş olurum bayram öncesi :)
Fiyatı baya uygunmuş.
Fiyatı elimden geldiğince uygun tuttum. Sıfırı Vatan Bilgisayar'da 1400 TL'den aşağı satılmıyor.

Arkadaşlar GET ile güvenmenize gerek yok.
GET sistemini araştırın.
Fiyat güzel, hayırlı satışlar.

Arkadaşlar GET ile güvenmenize gerek yok.
GET sistemini araştırın.
Fiyat güzel, hayırlı satışlar.
Ama GET'siz sahibinden.com sorumluluk kabul etmiyor. Adam sana kutu içinde salatalık yolladı. Yapabileceğin bir şey yok. Ancak gider dava açarsın. Uğraş babam uğraş. GET açarsın. Kutuyu açtın. Salatalık var içinde. Hemen panele gelip iade yapıyorsun. Paran güvende. Satıcıya salatalığı ve yanına bir domates koyup geri gönderiyorsun.

Ama GET'siz sahibinden.com sorumluluk kabul etmiyor. Adam sana kutu içinde salatalık yolladı. Yapabileceğin bir şey yok. Ancak gider dava açarsın. Uğraş babam uğraş. GET açarsın. Kutuyu açtın. Salatalık var içinde. Hemen panele gelip iade yapıyorsun. Paran güvende. Satıcıya salatalığı ve yanına bir domates koyup geri gönderiyorsun.
Satıcı çok büyük sorumluluk alıyor hocam. Ben kartı yolladım. Kullanıcı takarken kartı kırıp tekrar kargolayıp yollarsa bunu ispat etmem mümkün değil. Sizin deyiminizle uğraş babam uğraş.

Satıcı çok büyük sorumluluk alıyor hocam. Ben kartı yolladım. Kullanıcı takarken kartı kırıp tekrar kargolayıp yollarsa bunu ispat etmem mümkün değil. Sizin deyiminizle uğraş babam uğraş.
Evet, çok haklısınız.
Satıcıyı ne yazıkki korumuyor.
Sizin alıcıya güvenmeniz gerekiyor.

Benim bildiğim satıcı ürünü geri aldığında alıcı gibi onay penceresi var. Orda durumunu izah edebilmen lazım. Video ile kartın çalıştığını tasdik edebilirsin. Ama senin dediğin gibi bir durumunda ne olur bilmiyorum. Hiç sattığım bir şeyi iade almadığım için. O kısmı bilmiyorum. 2. el almakta - satmakta dert ya.

Son düzenleme:
Benim bildiğim satıcı ürünü geri aldığında alıcı gibi onay penceresi var. Orda durumunu izah edebilmen lazım. Video ile kartın çalıştığını tasdik edebilirsin. Ama senin dediğin gibi bir durumunda ne olur bilmiyorum. Hiç sattığım bir şeyi iade almadığım için. O kısmı bilmiyorum. Bir de sözleşmede cayma hakkının kullanılamayacağı durumlar var. Onları bir okuyun derim.
Dediğim gibi hocam daha önce elden alışveriş yaptım hep daha kolay oluyordu. O yüzden yine elden alışveriş tercihim.

Bakalım bir eğer satılmazsa alabilirim. Şu an biraz düşüneyim de üniversiteye gideceğim para lazım olacak haliyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı