MSI GeForce RTX 3060 Ti alınır mı?

yakup baran

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X LHR 8 GB GDDR6 256 bit ekran kartı alınır mı? Ya da onun yerine biraz daha para biriktirip ASUS RTX 3060 Ti TUF-RTX3060 TI-O8G-V2-Gaming 256 bit GDDR6 8 GB bundan mı almalıyım aralarındaki farklar nedir? Varsa başka 3060 Ti kart önerisi. Sadece Gaming için kullanacağım.

Fiyat ne kadar? Bunu da alabilrsiniz;

Asus Tuf eminim pahalıdır ona o kadar para vereceğime GDDR6X (daha performanslı) 3060Tİ alırım daha iyi;

Fiyat ne kadar? Bunu da alabilrsiniz;

ASUS TUF eminim pahalıdır ona o kadar para vereceğime GDDR6X (daha performanslı) 3060 Ti alırım daha iyi;

Fiyat olarak en fazla 14 bin
sizin önerdiğiniz ekran kartı ile benim dediğim o 2 ekran kartı arasında ne gibi farklar var.

Fiyat olarak en fazla 14 bin
sizin önerdiğiniz ekran kartı ile benim dediğim o 2 ekran kartı arasında ne gibi farklar var.
Aynı performansa daha ucuz kart alıyorsun bütçeniz de varmış o zaman GDDR6X olan modeli alın derim eğer AMD düşünmüyorsanız.

Ayrıca ben sizin yerinizde olsam direkt şunlardan birini alırım;

Aynı performansa daha ucuz kart alıyorsun bütçeniz de varmış o zaman GDDR6X olan modeli alın derim eğer AMD düşünmüyorsanız.

Ayrıca ben sizin yerinizde olsam direkt şunlardan birini alırım;

Peki RTX 3070 600W PSU'ya uyar mı PSU modelini tam bilmiyiorum ama everese ATX 600 yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı