MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8g OC 8 GB GDDR6 128 bit ekran kartı alınır mı?

Olabilir, bilgim yok marka hakkında. O yüzden riske girmek istemiyorum. 2060'ı alırken de MSI'dan şaşıp Gigabyte almıştım, aldığım güne o kadar pişmanım ki size anlatamam. Bu sefer MSI veya ASUS almak istiyorum. Bu konuda bahsettiğim kart 8000-8500 TL bandında alınabilir bir kart mı? Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de belirttiğim gibi 5600X işlemciyle darboğaz sorunu yaşar mıyım?

12 GB'dan şaşmayın.

12 GB'dan şaşmayın.

8 veya 12 GB fark etmeksizin soruyorum bu soruyu, şu anki 2060'ımda yaşadığım yüksek voltajdan kaynaklı olan ısınma sorununu bu kartlarda yaşamam değil mi?

8 veya 12 GB fark etmeksizin soruyorum bu soruyu, şu anki 2060'ımda yaşadığım yüksek voltajdan kaynaklı olan ısınma sorununu bu kartlarda yaşamam değil mi?
Yaşamazsın

Galax RTX 3060 Ti kullanıyorum 70 dereceyi geçtiğini görmedim. Galax markasını fiyat olarak daha uyguna alabilirsiniz.

İşlemcimi daha sonra değiştirmeyi düşünüyorum bütçeden dolayı, şu anki işlemcim ile darboğaz yaşar mıyım bilginiz var mı acaba?

Şu anki işlemcim Ryzen 5 3500X
Almayı planladığım ekran kartı MSI RTX 3060 Ventus 2X 8 veya 12GB modellerinden birisi.
Darboğaz olacağını düşünmüyorum açıkçası.

Geri
Yukarı