MSI GF 63 Thin alınır mı?

dostraskolnikov

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu modeli almak istiyorum. Yalnız iki çeşit donanıma sahip versiyonları var.

Yolladığım linkteki bilgisayar 60Hz ve RTX 3050 ekran kartını(40W) kullanıyor.
Aynı bilgisayarin farklı versiyonunda ise 144Hz ve RTX 3050 Ti Max Q ekran kartı mevcut.
Kasa dahil diğer bütün özellikleri aynı.

Max Q'lar performans olarak daha düşük oluyorlar ama bu Ti serisinin olduğu için linkteki RTX 3050 ile aynı performansa mı sahip acaba? Nette araştırdım ama 3050 Ti Max Q ile ilgili hiçbir bilgi bulamadım. Tavsiyeniz hangisi olurdu. Eğer aynı performansa sahipse 144 Hz olanı almak daha mantıklı olacaktır.

Arada oyun oynayan biriyim. Bu bilgisayar işimi görecektir o yüzden farklı markalar yazmayın. MSI dışında bir ürün almayı düşünmüyorum.

40w olanda max qdur yüksek ihtimal ama bu modeller isinma sorunlu msi disinda istemiyorsunuz ama sorununu cekersiniz en azindan rx5500mli msi alin ekran karti daha güçsüz ama isinma sorunu yok
MSI BRAVO 15 B5DD-208XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Ryzen 5 5600H, 8GB RAM, RX5500M 4GB, 512GB SSD, DOS, Siyah MSI BRAVO 15 B5DD-208XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Ryzen 5 5600H, 8GB RAM, RX5500M 4GB, 512GB SSD, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar 40w 3050yi geçebilir hatta belki bu model

Su cihaza 40W 3050 hakaret gibi resmen. Asus'un yaptigi oyuncu tabletinde bile 40W 3050 Ti var zaten. Bu fiyata cok daha performansli baska cihazlar var. MSI markasini gozunuzde cok buyutmeyin bu kasalari cok kaliteli degil zaten. Rakiplerine kiyasla pek bir artisi yok kalite anlaminda. Bu cihazin 3050 Ti'li versiyonu daha performansli olur yine de.

Teşekkür ederim yalnız önceliğim Intel i7 işlemci. Yoksa düşünebilirdim bu modeli
Su cihaza 40W 3050 hakaret gibi resmen. Asus'un yaptigi oyuncu tabletinde bile 40W 3050 Ti var zaten. Bu fiyata cok daha performansli baska cihazlar var. MSI markasini gozunuzde cok buyutmeyin bu kasalari cok kaliteli degil zaten. Rakiplerine kiyasla pek bir artisi yok kalite anlaminda. Bu cihazin 3050 Ti'li versiyonu daha performansli olur yine de.
Çok uzun yıllar MSI kullandım ve çok memnun kaldım. Başka markalarla riske girmek istemiyorum aslında.

Teşekkür ederim yalnız önceliğim Intel i7 işlemci. Yoksa düşünebilirdim bu modeli

Çok uzun yıllar MSI kullandım ve çok memnun kaldım. Başka markalarla riske girmek istemiyorum aslında.

Teknoloji sans isidir MSI alip sorun yasayan insanlar da var neticede alacaginiz urunde sorun olmayacak diye bir sey yok. Laptop tarafinda markadan ziyade modele gore tercih yapmak her zaman daha mantiklidir cunku her markanin hedefledigi fiyat segmenti ve buna uygun cikardigi cihazlar farkli olur. MSI alt segmenti pek umursamaz, kalitesi de duser haliyle. GF kasalar isiniyor ve genel kalitesi pek iyi degil MSI olmasi gozunuzu yaniltmasin.

hocam galiba butceniz 16 17 civarlarina çıkıyor 3060li bulabilirsiniz aslinda ama illa bu model diyorsaniz aklinizda bulunsun tek fanli isinma sorunlu olan model bu thin modeli

Teknoloji sans isidir MSI alip sorun yasayan insanlar da var neticede alacaginiz urunde sorun olmayacak diye bir sey yok. Laptop tarafinda markadan ziyade modele gore tercih yapmak her zaman daha mantiklidir cunku her markanin hedefledigi fiyat segmenti ve buna uygun cikardigi cihazlar farkli olur. MSI alt segmenti pek umursamaz, kalitesi de duser haliyle.
Sizin öneriniz 17000-18000 bandında ne olurdu?

Yeni konular

Geri
Yukarı