MSI GF 63 Thin alınır mı?

12 ay garanti diyor. Sifir kapali kutu olmasi icin yurtdisi urunu olmasi lazim. Yine bu parayi vermem sahsen. 85W 3070 ve MUX yok. 130W 3060 ve MUX ozellikli Monster v25 ile oyun arasinda pek fark olmayacaktir. Ek olarak dedigim gibi arada kasa ve ekran farki da mevcut.
Doğrudur yurtdışı o yüzden 12 ay garantili. Türkiye'de aynı cihazın 3060l'ı modelleri 30k'nin üstünde. Yani 3070 bu fiyata çok Uygun oluyor. Sonuçta kapalı kutu sıfır mantığıyla bakıyorum. Biraz önyargılı olabilirim ama monster hiç içime sinmiyor. Ki alan arkadaşlarımdanda servise yolu düşmeyen olmadı. MSI dışında Asus olabilir veya Lenovo bu markalar daha fazla güven veriyor. Sadece donanımın gücüde önemli değil. Malzeme kaliteside benim için önemli etken.

Doğrudur yurt dışı o yüzden 12 ay garantili. Türkiye'de aynı cihazın 3060L'ı modelleri 30K'nin üstünde. Yani 3070 bu fiyata çok uygun oluyor. Sonuçta kapalı kutu sıfır mantığıyla bakıyorum. Biraz ön yargılı olabilirim ama Monster hiç içime sinmiyor. Ki alan arkadaşlarımdanda servise yolu düşmeyen olmadı. MSI dışında ASUS olabilir veya Lenovo bu markalar daha fazla güven veriyor. Sadece donanımın gücüde önemli değil. Malzeme kaliteside benim için önemli etken.

Hocam HP Omen'a bakın bu bütçede.

Doğrudur yurtdışı o yüzden 12 ay garantili. Türkiye'de aynı cihazın 3060l'ı modelleri 30k'nin üstünde. Yani 3070 bu fiyata çok Uygun oluyor. Sonuçta kapalı kutu sıfır mantığıyla bakıyorum. Biraz önyargılı olabilirim ama monster hiç içime sinmiyor. Ki alan arkadaşlarımdanda servise yolu düşmeyen olmadı. MSI dışında Asus olabilir veya Lenovo bu markalar daha fazla güven veriyor. Sadece donanımın gücüde önemli değil. Malzeme kaliteside benim için önemli etken.

Dedim ya hocam attigim Monster'da kasa MSI'dan alindi. MSI tarafindaki muadil kasasinin linkini de koydum zaten. Birebir ayni kasa. Monster ile alakasi yok logoyu basip MSI yerine Monster satiyorlar. Diger Monster modelleri ile alakasi yok yani.

İki model arasinda fiyat farki yok hangisi içine sinerse onu alsın bence ama Monster'in bu modeline ön yargili bakmayin hocam MSI kasa çünkü.

Omen'i zamaninda cok onerdim ama iki cihaz arasinda 500 TL fark varken Omen almak bence mantiksiz olur. Monster tarafinda cihaz 300 Hz ekranla geliyor cunku. Performans ve kasa kaliteleri arasinda fark yok zaten.

300Hz'i sadece bazı rekabetçi oyunlarda doldurabilecek. Bu yüzden gereksiz 300hz

Son düzenleme:
300Hz'i sadece bazı rekabetçi oyunlarda doldurabilecek. Bu yüzden gereksiz 300Hz.@messinicocugu hocam sen ne dersin.

Sadece rekabetci oyunlarda dolduracak diye bakma. Hz degeri arttikca ekranin tepkiselligi ve hizi da artiyor. 144 Hz ile 300 Hz ekranin toplam gecikme sureleri ayni degil. Masaustunde bos bos fare cevirsen bile fark edersin yani aradaki hizi.

Sadece rekabetci oyunlarda kullancak diye bile baz alsak 300Hz daha iyi olur 500TL farkla ekstra olarak Monster servis anlamindada iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı