MSI GF62 7RD SteelSeries 3 Firmware Update Sıkıntısı

ACAR28

Kilopat
Arkadaşlar MSI GF62 7RD 1622XTR modelini kullanmaktayım. SteelSeries Engine 3 uygulamasında Firmware update istiyor ve updating kısmında takılı kalıyor. Klavyeyi istediğim gibi şekillendiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar MSI GF62 7RD 1622XTR modelini kullanmaktayım. SteelSeries Engine 3 uygulamasında Firmware update istiyor ve updating kısmında takılı kalıyor. Klavyeyi istediğim gibi şekillendiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 274318
Yakın zamanda format attınız mı ? Windows güncellemelerinin tam olması gerekebilir ya da Windows 8'den 10'a yükselttiyseniz ondan olabilir, format şeklinde Windows 10 yüklemeniz gerekebilir. Aynı sorunu Sound Blaster'da yaşamıştım ama sebebini tam hatırlayamadım.

SteelSeries Engine silip tekrar sitesinden son sürümü indirerek işlem gerçekleştirmeyi denerseniz sorununuz düzelebilir. Bende de GF62 7RE mevcut. Ben sorunumu bu şekilde çözmüştüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı