MSI GF63 Thin 10SC-008XTR gereğinden düşük FPS

melih356

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, oncelikle MSI GF63 10sc kulaniyorum ve ortalamanin dusugunde FPS aliyorum ama bilgisayarin test videolarina baktigimda cok yuksek FPS alıyorlar ama ben yarisini bile zor aliyorum gercekten cok kotu bir durum. 1 ay once aldim PUBG en dusuk ayarlarda 45 FPS zor. Test videolarina baktigimda en yuksek ayarlar 60 sabit.
Oyun oynarken aniden gorev yoneticisine girdim ve 50 dahili ve harici 20'den 100'e cikiyor iniyor, hep boyle yani sabit olmuyor. 1 saniye 20, 1 saniye 100.
Oyle yani grafik ayarlarindan yuksek performans NVIDIA 1650 secmeme ragmen.
1 ay önce aldım 1 aydır böyle.

https://www.hepsiburada.com/msi-gf6...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000001ZFCD
Valorant'ta en düşük ayarlar 90FPS.
PUBG'de 45FPS.
Yardımcı olur musunuz?

Merhaba, oncelikle MSI GF63 10sc kulaniyorum ve ortalamanin dusugunde FPS aliyorum ama bilgisayarin test videolarina baktigimda cok yuksek FPS alıyorlar ama ben yarisini bile zor aliyorum gercekten cok kotu bir durum. 1 ay once aldim PUBG en dusuk ayarlarda 45 FPS zor. Test videolarina baktigimda en yuksek ayarlar 60 sabit.
Oyun oynarken aniden gorev yoneticisine girdim ve 50 dahili ve harici 20'den 100'e cikiyor iniyor, hep boyle yani sabit olmuyor. 1 saniye 20, 1 saniye 100.
Oyle yani grafik ayarlarindan yuksek performans NVIDIA 1650 secmeme ragmen.
1 ay önce aldım 1 aydır böyle.

https://www.hepsiburada.com/msi-gf6...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000001ZFCD
Valorant'ta en düşük ayarlar 90FPS.
PUBG'de 45FPS.
Yardımcı olur musunuz?
Ram ekran kartı kullanımını kısıtlıyor, rami 8x2 yaparsanız sorun çözülür.
Kendimden örnek vereyim valorantta 100-90 arası alırken 8x2 de 144 altına inmiyor. Ayrıca değerlerin artmasını istiyorsanız ayarları arttırın.

Kullanımınız devamlı 20 ile 100 arası çok fazla değiştiği için sürücüde bir sıkıntı olabilir, temiz kurulum ile sürücü kurdunuz mu hiç?

Geri
Yukarı