MSI GF65 10UE laptop sıvı metal uyumlu mu?

D4RK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. MSI GF65 10UE laptop sıvı metal uygulaması yapmak istiyorum fakat araştırdığım kadarıyla alüminyum tabanlı soğutma kullanılan laptoplarda sorun çıkıyormuş. Öğrenmek istediğim belirttiğim model bakır soğutma mı kullanıyor alüminyum mu, sıvı metal uygulaması yapsam bir sorun çıkar mı?

Arkadaşlar merhaba. MSI GF65 10UE laptop sıvı metal uygulaması yapmak istiyorum fakat araştırdığım kadarıyla alüminyum tabanlı soğutma kullanılan laptoplarda sorun çıkıyormuş. Öğrenmek istediğim belirttiğim model bakır soğutma mı kullanıyor alüminyum mu, sıvı metal uygulaması yapsam bir sorun çıkar mı?
MSI gf65 Büyük bir ihtimalle bakır soğutma kullanıyor modelden bakınca aynı seri oda bakırdır. Ama emin olmak için açıp bakman lazım sıvı macun kullanmak istiyorsan eğer rehberleri iyice izle ondan sonra yap.

Ben yaptım sorun yok.

Geri
Yukarı