MSI GF65 nasıldır?

Hocam öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim.
7200 tlye gittigidiyor gpnteknoloji diye bir yerden aldım.(Umarım bir sıkıntı çıkmaz)
8GB ram eklemeyi düşünüyorum. Daha da canavarlaşıcak gibi. Bir de klavyesi falan güzel galiba steelseries. Ürün bugün elime gelecek inceledikten sonra daha iyi yorum yapabilirim :)
Bu fanların dönüş hızı ayarlanabiliyor dimi?
Bir de undervolt sıkıntı veriyor mu?
Sıkıntı çıkmaz inşallah hocam, şimdiden hayırlı olsun bende 7300 tl ye ebrar bilgisayardan aldım. klavyesi güzel sadece renk değişmiyor sabit kırmızı o da gayet güzel keşke başka renk olsaydı demedim hiç. evet msi dragon center uygulaması ile özel modları var herşeyini ayarlayabiliyorsunuz, undervolt için başka bir arkadaştan görerek bende ilk başta -0.165 olarak ayarladım ancak madmax te sıkıntı verdi şu anda -0.150 de stabil çalışıyor. Sizde de aynı değerde stabil olacak diye bir durum yok her işlemcinin voltaj toleransı bir olmayabiliyor -+ 5 mV deneyerek stabil değeri bulursunuz. Ram eklemesini yapın baya bi farkediyor oyunlarda dual channel olunca.

Hocam bu bilgisayar hakkında merak ettiğim birkaç şey var.
1. Klavyesi türkçe Q klavye mi? Klavyede "<,>" tuşları nerede? Numpad olmaması bir eksiklik mi?
2. Oyun oynamak, film izlemek ve uzun yazılar okumak için yeterli mi ?
3. İşlemcide en yüksek kaç derece sıcaklık aldınız?
4. HDD eklenebiliyor mu ?

Gayet güzel bir model, hayırlı olsun. Detaylı inceleme yaptığım bir model. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sorularınız varsa da sorabilirsiniz. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

Hayırlı olsun hocam güzel bir laptop almışsın. MSI seni kesinlikle üzmez, zaten laptop konusunda tasarım, malzeme kalitesi, soğutma ve yazılım konularında çok iyi bir markadır.

Geri
Yukarı