MSI GF65 nasıldır?

Ekran kartın iyi ama ileride RAM üzebilir. Kafaya takma, alırsın 16 GB.
Güzel sistem, güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkmaz inşallah hocam, şimdiden hayırlı olsun bende 7300 tl ye ebrar bilgisayardan aldım. klavyesi güzel sadece renk değişmiyor sabit kırmızı o da gayet güzel keşke başka renk olsaydı demedim hiç. evet msi dragon center uygulaması ile özel modları var herşeyini ayarlayabiliyorsunuz, undervolt için başka bir arkadaştan görerek bende ilk başta -0.165 olarak ayarladım ancak madmax te sıkıntı verdi şu anda -0.150 de stabil çalışıyor. Sizde de aynı değerde stabil olacak diye bir durum yok her işlemcinin voltaj toleransı bir olmayabiliyor -+ 5 mV deneyerek stabil değeri bulursunuz. Ram eklemesini yapın baya bi farkediyor oyunlarda dual channel olunca.

Hocam bu bilgisayar hakkında merak ettiğim birkaç şey var.
1. Klavyesi türkçe Q klavye mi? Klavyede "<,>" tuşları nerede? Numpad olmaması bir eksiklik mi?
2. Oyun oynamak, film izlemek ve uzun yazılar okumak için yeterli mi ?
3. İşlemcide en yüksek kaç derece sıcaklık aldınız?
4. HDD eklenebiliyor mu ?

Aynen hocam ben de öyle düşünüyorum 16 gb ramle dağları da dize getiririz yağları da...
İşte korkum msi acaba iyi midir yoksa teknik özellikler maşallah iyi
Kral bende aldım modeli lütfen instadan bş konuşsak daha gelmedi pcem sorular sorabilir miyim sana

Gayet güzel bir model, hayırlı olsun. Detaylı inceleme yaptığım bir model. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sorularınız varsa da sorabilirsiniz. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.

Hayırlı olsun hocam güzel bir laptop almışsın. MSI seni kesinlikle üzmez, zaten laptop konusunda tasarım, malzeme kalitesi, soğutma ve yazılım konularında çok iyi bir markadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…