MSI GF65 Thin nasıldır?

Isınıyor hocam bu işlemci. Ben baya araştırmıştım hatta amazon USA'da çok ucuz bunlar 1200 dolardı galiba. Ama 90 derece üstüne çıkıyor bu işlemci. Youtube'da testleri çok. Onun dışında ısınmasa çok güzel PC.

Birde bunların 2070 olanı var gücü düşürülmemiş. O seri de güzeldir ama dediğim gibi 10. Nesil ısınıyor. Vaktiniz varsa bir aya Lenovo Legion 5 2021 gelecek. Araştırın 2 kat daha iyi bir bilgisayar. Alacak olanlara.

15.789 TL

Fiyatı uygun gibi geldi bana. Forumdaki arkadaşlar yorum yapabilirler mi? İhtiyacı olan arkadaşlara belki bir fırsat olur.
MSI markasının en kötü kasa serilerinden biri olan GF serisine sahip. Soğutması kötü, içindeki RTX 3060 bildiğim kadarıyla MAX-Q (ya 60W yada 90W olması lazım, muhtemelen 60W), işlemci zaten ısınan bir işlemci bu kasaya olmamış, 512 GB SSD bence 15.789 TL gibi bir bütçede görmek istemediğim bir SSD. Bence fiyatını hiç karşılamıyor.

MSI markasının en kötü kasa serilerinden biri olan GF serisine sahip. Soğutması kötü, içindeki RTX 3060 bildiğim kadarıyla MAX-Q (ya 60W yada 90W olması lazım, muhtemelen 60W), işlemci zaten ısınan bir işlemci bu kasaya olmamış, 512 GB SSD bence 15.789 TL gibi bir bütçede görmek istemediğim bir SSD. Bence fiyatını hiç karşılamıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
o laptop bu ise ısınmasında çok bir sorun yok gibi sadece ekran kartı max q olduğu için fps diğer 3060 lara göre düşük

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O laptop bu ise ısınmasında çok bir sorun yok gibi sadece ekran kartı Max Q olduğu için FPS diğer 3060'lara göre düşük

Hocam sadece ısınma değil ki, MSI markasının malzeme kalitesi olarak da en kötü kasa türü GF Thin modelleridir. Bu konuda detaylı bilgilendirmeyi @Radeon RX 5500M hocam ile @Dark Lord of the Sith hocam size yaparlar.

Geri
Yukarı