MSI GF65 vs Lenovo Legion Y540 vs MSI GF75

Hangisi?

• MSI GL75

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7
Satışını yaptığım ürünler. MSI modelinde RAM değişimi garanti kapsamı dışında bırakmıyor yani rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz. Soğutma olarak ise MSI modelleri Lenovo'ya göre genel anlamda daha iyi. Örneğin tam yükte Lenovo Legion 85 derecede çalışıyor ve MSI GF65 88 derecede çalışıyor. Yalnızca sıcaklıklara bakarsanız Lenovo modelinin daha iyi olduğunu düşünebilirsiniz ancak frekanslara baktığımızda Lenovo 2300 Mhz'e kadar düşerken MSI modeli 2900-3000 Mhz değerini koruyabiliyor. Yani sadece sıcaklığa bakmamak gerekiyor.

Benim tercihim GF65 Thin modelinden yana olur.

Msi
Satışını yaptığım ürünler. MSI modelinde RAM değişimi garanti kapsamı dışında bırakmıyor yani rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz. Soğutma olarak ise MSI modelleri Lenovo'ya göre genel anlamda daha iyi. Örneğin tam yükte Lenovo Legion 85 derecede çalışıyor ve MSI GF65 88 derecede çalışıyor. Yalnızca sıcaklıklara bakarsanız Lenovo modelinin daha iyi olduğunu düşünebilirsiniz ancak frekanslara baktığımızda Lenovo 2300 Mhz'e kadar düşerken MSI modeli 2900-3000 Mhz değerini koruyabiliyor. Yani sadece sıcaklığa bakmamak gerekiyor.

MSI a hdd eklemesi yapılabilir mi? Slot var mı yani?
Önümüzdeki hafta alacağım Acer Nitrolara yöneldim.
Omen'dan neden vazgeçtin?

Mimarlık için Ram daha önemli, Nitro hem 1000TL daha ucuz hem de 32GB Ram'e sahip.
Link atabilir misin?

Bir arkadaşın dediğine göre MSI' lar alüminyum kasa olduğu için bazı topraklamasız prizlerde elektrik kaçağı olabiliyor ve anakart yanması gibi durumlar ortaya çıkabiliyormuş. MSI satıcısı olduğunuzu söylemiştiniz. Bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı