MSI GF75 Elektronik Cızırtı Sesi

Teşekkür ederim yardımların için. Genel olarak çok uzamıyor süreç gördüğüm kadarı ile.

Benim cayma talebim onaylandı. Sizin laptop 9. nesil işlemci mi vardı? Acaba aynı laptopdan yada MSI' dan başka bir model veya bu Thin 9SC modelinin 8. nesil işlemcili modelini aldığımda yine bu durumla karşılaşır mıyım sizce?

Süreciniz ne oldu değişim yapıldı mı? Yoksa iade mi ettiler?
Evet 9. nesildi. Karşılaşırmısınız bir fikrim yok açıkcası. Hâlâ bekliyorum malesef bu hafta içinde kesin sonuç alırım.

Evet 9. nesildi. Karşılaşırmısınız bir fikrim yok açıkcası. Hâlâ bekliyorum malesef bu hafta içinde kesin sonuç alırım.

Açıkçası GF75' in sıkıntılı çıkmasına çok üzüldüm. Keşke öyle bir durum olmasaydı iade etmeye bile pişman oldum neredeyse:) Ne güzel 7.8000 TL' ye almıştım, şimdi 1660ti laptopa 10.000+ TL para vermeye niyetim yok. Bu yüzden kasa toplamaya karar verme yönünde ilerliyor gibiyim şu an:)

Açıkçası GF75' in sıkıntılı çıkmasına çok üzüldüm. Keşke öyle bir durum olmasaydı iade etmeye bile pişman oldum neredeyse:) Ne güzel 7.8000 TL' ye almıştım, şimdi 1660ti laptopa 10.000+ TL para vermeye niyetim yok. Bu yüzden kasa toplamaya karar verme yönünde ilerliyor gibiyim şu an:)
Ben de uyguna almıştım eğer yine aynı sorun çıkarsa mecburen iade edicem ki kronik bir sorun gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı