MSI GF75 Thin 10UE-083TR vs Tulpar T7 v22.1

Bütçe
17000

LikeCastle

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  

Arasında kararsız kaldım. Kimisi MSI'ın GF serisi ısınma var ,alınmaz diyor. Kimi Monster'a yaklaşma diyor ama bu fiyata 17.3 ekran sadece bu modeller var.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Arasında kararsız kaldım. Kimisi MSI'ın GF serisi ısınma var, alınmaz diyor. Kimi Monster'a yaklaşma diyor ama bu fiyata 17.3 ekran sadece bu modeller var.
Yardımlarınızı bekliyorum.

V22.1 bence

Marka takıntısı olmadan her türlü monster. Ancak kronik problemi falan varsa bilmiyorum bu kasanın. Bir diğer nokta ise gördüğüm kadarıyla ikinci el siteleri monster dolu. İkinci el piyasası kötüyse ürünü ya hic satmayacağınız yada değerinin cok düşeceğini bilerek alın.
Ayrıca iki cihazı kiyaslamadan bağımsız olarak MSİ model fiyatını asla haketmiyor. Bunu alacağınıza monster tercih etmezseniz Acer Nitro daha mantıklı.

Marka takıntısı olmadan her türlü Monster. Ancak kronik problemi falan varsa bilmiyorum bu kasanın. Bir diğer nokta ise gördüğüm kadarıyla ikinci el siteleri Monster dolu. İkinci el piyasası kötüyse ürünü ya hiç satmayacağınız ya da değerinin cok düşeceğini bilerek alın.
Ayrıca iki cihazı kiyaslamadan bağımsız olarak MSI model fiyatını asla haketmiyor. Bunu alacağınıza Monster tercih etmezseniz Acer Nitro daha mantıklı.

Linki atar mısınız? 17.3 ise tabii.
bu sitede MSI için RTX 3060 Max Q diyor. Monster dışında Max-P kullanan marka yok mu yahu.

Son düzenleme:
Hocam thin modelleri çok ısınıyor, Tulpar hakkında yorumum yok fakat Abra kasaları çöp onu söyleyebilirim. Yerinizde olsam 21 Haziranda amazon prime günü olacak global, yurt dışından bir tane sağlam laptop çakardım muhtemelen o paraya 17 ekran 3070 falan düşer.

Linki atar mısınız? 17.3 ise tabii.
bu sitede MSI için RTX 3060 Max Q diyor. Monster dışında Max-P kullanan marka yok mu yahu.
Hocam 17 inç ise illa biraz zor gibi. Evet msi max-q. Tabi ki max-p de var mesela Asus Rog serisi, yada msi'nin daha üst seviye cihazları gibi ama onlarda da fiyat 18-19 bin civarı belki 20den fazla. Bi ara gigabyte aorus vardı şimdi baktım o da 20bin civarı olmuş.

Hocam Thin modelleri çok ısınıyor, Tulpar hakkında yorumum yok fakat Abra kasaları çöp onu söyleyebilirim. Yerinizde olsam 21 Haziran'da Amazon Prime günü olacak global, yurt dışından bir tane sağlam laptop çakardım muhtemelen o paraya 17 ekran 3070 falan düşer.

İngilizce klavye ve garanti teknik servis işleri çok zahmet olacak yurt dışından. O yüzden pek yanaşmıyorum.
Hocam 17 inç ise illa biraz zor gibi. Evet MSI Max-Q. Tabi ki Max-P'de var mesela ASUS ROG serisi, ya da MSI'nin daha üst seviye cihazları gibi ama onlarda da fiyat 18-19 bin civarı belki 20'den fazla. Bir ara Gigabyte Aorus vardı şimdi baktım o da 20bin civarı olmuş.

Aynen hocam diğer markalarda Max-P 17.3 laptoplar 20bin bandında, şimdi 11. nesilli laptoplar geliyor belki arada bir şeyler yakalarım kapmanya falan.

Geri
Yukarı