MSI GF75 Thin alınır mı?

İzlediğim testlerde Monster'ın çok ısındığını görmedim kullanan arkadaşlar da çok ısındığını söylemiyorlardı. Ayrıca 2 inç için kim yaklaşık 30FPS daha az almak ister ki.
Bak bu da 17, 3". Bence gayet ideal. Ömür ücretsiz boyu bakım hizmeti de cabası. Pil süresinden kastınız şarj süresi ise zaten oyun bilgisyaraları şarjda değilken as güç tüketmek adına tam performans vermezler. Şarjı uzun gitsin zaten oyun oynamam diyen adamında gidip oyuncu Laptop'u alacağını sanmam.
Şarjda değilken verdiği süre 2-2.5 saat civarıymış diye duydum. Tabiki de insanlar bu bilgisayarları öncelikle performans için alıyor ama özellikle üniversite öğrencileri, sık sık seyahat yapanlar bu süreden hiç memnun kalmayacaklardır. Eğer sürekli şarjda kullanacak bir kullanıcıdan bahsediyorsak alabilir. Açıkçası ben almam. Şahsi fikrim, hâla Monster malzeme kalitesi ve güven konularında beni ikna edemedi.

Şarjda değilken verdiği süre 2-2.5 saat civarıymış diye duydum. Tabii ki de insanlar bu bilgisayarları öncelikle performans için alıyor ama özellikle üniversite öğrencileri, sık sık seyahat yapanlar bu süreden hiç memnun kalmayacaklardır. Eğer sürekli şarjda kullanacak bir kullanıcıdan bahsediyorsak alabilir. Açıkçası ben almam. Şahsi fikrim, hâla Monster malzeme kalitesi ve güven konularında beni ikna edemedi.

Şahsi düşüncem en azından servis konusu sıkıntısız olsun diye bile Monster seçerdim. Servis kalitesi MSI seviyesinde olsa bile hatta daha iyi olsa dahi RTX2060 laptop varken GTX 1650 laptop almam.
HAHAHAHAHAHHAHA.

Şahsi düşüncem en azından servis konusu sıkıntısız olsun diye bile Monster seçerdim. Servis kalitesi MSI seviyesinde olsa bile hatta daha iyi olsa dahi RTX2060 laptop varken GTX 1650 laptop almam.

HAHAHAHAHAHHAHA.
Hp Omen 15, Dell G3 15, Acer Nitro 5 2020 aynı fiyat bandında 1660ti ile rahatlıkla edinilebilir.

Geri
Yukarı