MSI GF75 Thin 10ue alınır mı?

Alınmaz.
Onun yerine bunu al daha iyi;

Hocam TR'den almayı düşünüyorum fakat TR'de de Legion almış başını gidiyor. Sanırım 2060'lı MSI alacağım, bütçeme anca o yetiyor.

Su güzelim konfigrasyona adamlar elbise alirmis gibi sahip oluyorlar. Söylemeden edemedim özür dilerim. 😀
Ne elbisesi? Adamlar ekmek,peynir parasına alıyorlar. 😂
Hocam TR'den almayı düşünüyorum fakat TR'de de Legion almış başını gidiyor. Sanırım 2060'lı MSI alacağım, bütçeme anaca o yetiyor.
Almanya'da satılan bilgisayarların klavyesi farklı oluyormuş, 3-4 bin TL zarar edeceğime hem bilgisayar alıp hemde ekipman alırım o fiyata.

16 bin TL bandında en iyi ürün Acer Nitro 5 olsa gerek
Valla inanir misin bu kis mont aldim 1000 birim para verdim. Yanin da ayakkabi da olsun istersen bir de gömlek, kazak vesaire 1599 birimden fazla ediyor şaka gibi. 😀😀
Hocam sorunların çoğu siyasete bağlanıyor, ekonominin iyi veya kötü yönde gideceği 3-4 sene sonra belli olur.

16 bin TL bandında en iyi ürün Acer Nitro 5 olsa gerek

Hocam sorunların çoğu siyasete bağlanıyor, ekonominin iyi veya kötü yönde gideceği 3-4 sene sonra belli olur.
Haklisiniz Acer nitro 5 guzel gibi. Ekonomi aslinda her zaman sıkıntılı olacak. Büyük bir ekonomistin sözü vardı yabancı biri bu. "Aldiginiz ürünü ayni fiyattan seneye asla alamayacaksiniz diye." aslinda bu söz üzerien uzunca düsünursen ekonominin ne oldugu da cikiyor ortaya tek care calismak ve is sahibi olmak işçi degil o zaman kazaniyorsun. Avrupa da farkli tabi işçi de patron da kazaniyor adamlar oturtmus o sistemi. Ondan Rtx3070 li notebook 1599 birim.

Haklisiniz Acer nitro 5 guzel gibi. Ekonomi aslinda her zaman sıkıntılı olacak. Büyük bir ekonomistin sözü vardı yabancı biri bu. "Aldiginiz ürünü ayni fiyattan seneye asla alamayacaksiniz diye." aslinda bu söz üzerien uzunca düsünursen ekonominin ne oldugu da cikiyor ortaya tek care calismak ve is sahibi olmak işçi degil o zaman kazaniyorsun. Avrupa da farkli tabi işçi de patron da kazaniyor adamlar oturtmus o sistemi. Ondan Rtx3070 li notebook 1599 birim.
Ekonomi ve siyaset tartışmaya değmiyor, es geçelim bu konuları. 😂

Geri
Yukarı