MSI GG Force GC20 Gamepad vs Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad

Arkadaşlar gamepass alanlar arasında forza horizon 4 oyunununda deneyen varsa bilgi verebilir mi ? Bende msi force gc20 almayı düşünüyorum oyunda bir sorun sıkıntı çıkartıyor mu ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben aldım Gamepassim'de var hiçbir sıkıntı yok PC zaten Xbox kolu olarak algılıyor tam uyumlu.

Evet mantıklı bir hamle aslında. Gamepass güzel olur. Ne demek,rica ederim
hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

Ben aldım Gamepassim'de var hiçbir sıkıntı yok PC zaten Xbox kolu olarak algılıyor tam uyumlu.
hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?
hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?

Son düzenleme:
Merhaba dostum. Taktığında direkt çalışıyor driver ya da ayara gerek yok. MSI logosuna bastığınızda xbox arayüzü geliyor evet.

Dostum Monster Pusat Gamepadi aldım çok daha iyi. Tutuş hissiyatı hassasiyetleri gayet güzel bu arada ufak hareketleri de algılıyor. Fakat GC20 konusunda bir fikir beyan edemem dostum.
Hocam hala kullanıyor musun? Almayı düşünüyorum. Sence almalı mıyım? Bir de algılama konusunda bir sıkıntı var mı acaba?

Hocam hala kullanıyor musun? Almayı düşünüyorum. Sence alınır mı? Bir de algılama konusunda bir sıkıntı var mı acaba?

Hala kullanıyorum algılama konusunda bir sıkıntısı yok. Gerçekten dayanıklı kaç kere masaya fırlattım yere düşürdüm hatırlamıyorum .

Bende bugun sipariş vermeyi düşünüyorum Forza oynamak istiyorum da DS4 kullanıyordum PS 4'ümü satınca gitti gaz tepkimeleri nasıl yani hafif basabiliyor muyuz hafif hafif gaz vermek hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…