MSI GG Force GC20 Gamepad vs Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad

Arkadaşlar gamepass alanlar arasında forza horizon 4 oyunununda deneyen varsa bilgi verebilir mi ? Bende msi force gc20 almayı düşünüyorum oyunda bir sorun sıkıntı çıkartıyor mu ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Gamepass alanlar arasında Forza Horizon 4 oyunununda deneyen varsa bilgi verebilir mi? Bende MSI Force GC20 almayı düşünüyorum oyunda bir sorun sıkıntı çıkartıyor mu? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben aldım Gamepassim'de var hiçbir sıkıntı yok PC zaten Xbox kolu olarak algılıyor tam uyumlu.

Evet mantıklı bir hamle aslında. Gamepass güzel olur. Ne demek,rica ederim 😊
hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

Ben aldım Gamepassim'de var hiçbir sıkıntı yok PC zaten Xbox kolu olarak algılıyor tam uyumlu.
hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?
Hocam nasıl memnun musunuz gamepad'den? Ben de GC20 alacağım ama aralarındaki tek fark kablolu/kablosuz olmaları. Zaten bütçem ve isteklerim GC20'yi karşılıyor. Size bir sorum olacak. Acaba bu gamepadle fps oyunları oynadınız mı? Joystick hassasiyetleri nasıl? Joystick'leri sonuna kadar ittirmek mi gerekiyor yoksa ufak hareketleri de algılıyor mu?
@Seckinmis dostum aldın mı GC20'yi memnun musun? Sorularıma yanıt verebilir misin aldıysan?
hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?

Son düzenleme:

Merhaba dostum. Taktığında direkt çalışıyor driver ya da ayara gerek yok. MSI logosuna bastığınızda xbox arayüzü geliyor evet.

Bende bugun sipariş vermeyi düşünüyorum Forza oynamak istiyorum da DS4 kullanıyordum PS 4'ümü satınca gitti gaz tepkimeleri nasıl yani hafif basabiliyor muyuz hafif hafif gaz vermek hoşuma gidiyor :D

Geri
Yukarı