MSI gg Force GC30 V2 dongle hatası

athenaq41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün gamepadim kargodan geldi ve gamepadin kendisi kesinlikle kaliteli. Fakat dongle da bir sorunum var. Kablolu olarak her şey mükemmelken PC'ye dongle ı taktığım zaman aygıt yöneticisine Xbox 360 olarak düşüyor fakat kesinlikle çalışmıyor. Oyunlar görmüyor gamepadi. Reset butonu işe yaramıyor. Driver bulamadım dongle ile alakalı varsa yeşillendirmenizi rica ederim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kolu aktive etmeyle ilgili bir şey vardı sanırım bu modelle alakalı, şu videoda bilgi veriliyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kolu aktive etmeyle ilgili bir şey vardı sanırım bu modelle alakalı, şu videoda bilgi veriliyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam o kısmı bulamadım da saniyesini atabilir misiniz?

Dijital yerine default olarak bağlamaktan söz ediyor, o da yardımcı olmadıysa bilemeyeceğim.
Hocam tam tersi işe yaradı, default modunda kesinlikle çalışmıyor fakat dijital-analog mod çalışıyor. Android de öyle. Farklı bilgisayara takıtğım zaman dongle ı, çalışıyor. İlginç.

Çözebildiniz mi acaba? Ben de aynı sorunu yaşıyorum sırf bu yüzden değişim yaptım driver dosyasına da baktım belki internete yeni driver dosyası vardır güncellerim falan filan diye fakat olmadı. Farklı bilgisayarda sorunsuz çalışıyor bende de. Acaba bilgisayarınız hangi marka model ?

Çözebildiniz mi acaba? Ben de aynı sorunu yaşıyorum sırf bu yüzden değişim yaptım driver dosyasına da baktım belki internete yeni driver dosyası vardır güncellerim falan filan diye fakat olmadı. Farklı bilgisayarda sorunsuz çalışıyor bende de. Acaba bilgisayarınız hangi marka model ?
Hocam çözemedim. Kablo ile kullanıyorum. Bilgisayarım HP Victus 16.

Yeni konular

Geri
Yukarı