MSI GG Vigor GK30 alınır mı?

Alınır hocam. Ben de kullanıyorum. Fiyatına göre güzel. Ben yanlış hatırlamıyorsam 340 TL'ye almıştım. İndirim vardı. Mekanik hisli. Mouse da idare eder.

MSI geçenlerde kampanya yaptı 340 TL'ye kadar düşmüştü. Mekanik değil, mekanik hislidir. Tuş vuruş hissi güzel ama klavye için klavye pedi almanı tavsiye ederim.

Alınır hocam. Ben de kullanıyorum. Fiyatına göre güzel. Ben yanlış hatırlamıyorsam 340 TL'ye almıştım. İndirim vardı. Mekanik hisli. Mouse da idare eder.
Hocam merhabalar, GK30 modelinin klavyesi Amazon'da indirime girmişti, ben de klavyeye ihtiyacım olduğu için aldım. Ancak ilk günden boşluk tuşundan yay sesi gelmeye başladı. Ses sürekli gelmiyor, arada sırada geliyor ancak rahatsız ettiğini söyleyebilirim. Ben de içini söküp bakayım dedim, sanırım ses boşluk tuşunun altında metal parçasından geliyor. Sizce garantiye yollayayım mı? Bu gibi bir durum siz de yaşadınız mı? Merak ettim açıkçası.

Bence acele etmeyin. Sizin için buna dikkat ederim. Şahsen memnunum. Mekanik hisli güzel bir klavye.

Bence acele etmeyin. Sizin için buna dikkat ederim. Şahsen memnunum. Mekanik hisli güzel bir klavye.
Klavyeyi ben de beğendim ancak bu ses beni oldukça rahatsız etti açıkçası. Biraz daha kullanmaya devam edeceğim, Aynı şekilde devam ederse olmadı garantiye yollarım, gördüğüm kadarıyla bu klavyeyi kullanan hiç kimse bu sorunla karşılaşmamış. İlginiz için teşekkür ediyorum size de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu klavyeyi 9-10 aydır kullanıyorum. Bende Space tuş sesi geçen hafta başladı ama Space tuşunun ortasına basınca ses gelmiyor. Uç taraflarına basınca ses geliyor. Eskiden kalma alışkanlığım hep sol en uçuna basardım. Ben bundan dolayı ses yapmaya başladığını düşünüyorum. Ortasına basında ses yok. Ortasına basmaya özen gösteriyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, GK30 modelinin klavyesi Amazon'da indirime girmişti, ben de klavyeye ihtiyacım olduğu için aldım. Ancak ilk günden boşluk tuşundan yay sesi gelmeye başladı. Ses sürekli gelmiyor, arada sırada geliyor ancak rahatsız ettiğini söyleyebilirim. Ben de içini söküp bakayım dedim, sanırım ses boşluk tuşunun altında metal parçasından geliyor. Sizce garantiye yollayayım mı? Bu gibi bir durum siz de yaşadınız mı? Merak ettim açıkçası.

Hala indirimde ise bir tane daha alın o gelince iade edin öteki klavyeyi hocam kafanız rahat etsin.

Ben de bu klavyeyi 9-10 aydır kullanıyorum. Bende Space tuş sesi geçen hafta başladı ama Space tuşunun ortasına basınca ses gelmiyor. Uç taraflarına basınca ses geliyor. Eskiden kalma alışkanlığım hep sol en uçuna basardım. Ben bundan dolayı ses yapmaya başladığını düşünüyorum. Ortasına basında ses yok. Ortasına basmaya özen gösteriyorum şu anda.
Hocam bende de aynı durum mevcut. Ortasına basınca ses yok, sol uca basınca cık cık ses çıkarıyor. Ben de sürekli boşluk tuşunun sol uç kısmını kullanıyorum ve ses cidden rahatsız ediyor. Sanırım garantiye yollayacağım veya iade edeceğim. İlk günden böyle bir arızanın olması ürünün kusurlu olduğu anlamına gelmez mi zaten?

Yeni konular

Geri
Yukarı