MSI GH20 deneyimim

ozthemhere

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da gördüğünüz üzere bugün MSI GH20 oyuncu kulaklığından bahsedeceğim. Öncelikle, almadan önce internetten birçok yere baktım ve doğru düzgün bir konu bulamadım kimse bu kulaklık hakkında konu açmamış. Kulaklıktan bahsetmek gerekirse cidden muhteşem bir kulaklık hem fiyatına göre uygun ve cidden performanslı kulaklık. Müzik dinlerken yüksek sesle dinlediğinizde titreşim özelliğini kulaklık çok iyi hissetiriyor. Ses kalitesine diyecek sözüm yok çok iyi, daha bugün geldi kargom öğlen saatlerinden beri kullanıyorum kulağımı acıtmadı süngerleri yumuşak terleme çok yapmadı yapmasının sebebide Marmara bölgesinde yaşadığım için sıcak ve bunaltıcı nemden dolayı. Müzik kalitesi vs çok iyi oyunlardaki ses kaliteside çok çok iyi bu konularda hatasını göremedim. Mikrofon konusuna gelecek olursak az önce yazdıklarım mikrofonda da geçerli gayet güzel ve net ses veren hiçbir şekilde arkadaki sesleri almayan sesinizi doğrudan karşı tarafa gönderen bir mikrofona sahip bunlara artı olarak mikrofon ucunda sünger bulunuyor sesinizdeki patlamaları rüzgar seslerini arkadan gelen sesleri karşı tarafa kesinlikle iletmiyor. Gelelim eksiklerine ilk önce söylemem gerekirse kulaklıkta driver yok bu beni üzdü (belki vardır ama ben hiçbir yerde bulamadım da rastlamadım da.) Diyeceklerim bunlardan ibarettir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz cidden güzel kulaklık.

Dosya Ekleri

• 2E1F020E-1AB8-4E93-9A2C-05CC745427D1.jpeg
    2E1F020E-1AB8-4E93-9A2C-05CC745427D1.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı