Çözüldü MSI GH30 vs Rampage Rm-K1

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertCrgl

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar hiç uzatmadan konuya giriyorum. 300 lira bütçem var, ve şu iki kulaklık arasında kaldım. Tecrübeli arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum.

Üstteki Msi GH30, alttaki Rampage Rm-K1.
MSİ.PNG
Rampage.PNG

Çözüm
Sana geri döneceğim.
GH30: Terletmeyen, rahat bir yapıya sahip kulaklık. Mikrofonu kolayca yerinden çıkıp kolayca takılabiliyor, mikrof ses kalitesi gayet başarlı. profesyonel oyuncu kulaklığı olmasa da online oyunlarda gayet güzel ses kalitesine sahip. Kendisi profesyonel bir müzik kulaklığı değildir. Rahatlık kalitesi yüksektir. Ayrıca paketin içinden bir kılıf çıkıyor.
Diğer kulaklığa da bakıyorum.
RM-K1: RGB aydınlatmaya sahip(renkleri sabit), titreşimli bir kulaklık. Esnekliğe sahip üst kısmı demir. Kablosu kalın bir yapıya sahip. Mikrofonu sağlam, ürünün yazılımı mevcut. Kumandası ile sesi kısa biliyorsunuz, mikrofonu ayarlayabilirsiniz. Fiyat performans olarak güzel bir ürün.
Oyumda da belirttiğim gibi iksi arasında "GH30" u tavsiye ediyorum.
Sana geri döneceğim.
GH30: Terletmeyen, rahat bir yapıya sahip kulaklık. Mikrofonu kolayca yerinden çıkıp kolayca takılabiliyor, mikrof ses kalitesi gayet başarlı. profesyonel oyuncu kulaklığı olmasa da online oyunlarda gayet güzel ses kalitesine sahip. Kendisi profesyonel bir müzik kulaklığı değildir. Rahatlık kalitesi yüksektir. Ayrıca paketin içinden bir kılıf çıkıyor.
RM-K1: RGB aydınlatmaya sahip(renkleri sabit), titreşimli bir kulaklık. Esnekliğe sahip üst kısmı demir. Kablosu kalın bir yapıya sahip. Mikrofonu sağlam, ürünün yazılımı mevcut. Kumandası ile sesi kısa biliyorsunuz, mikrofonu ayarlayabilirsiniz. Fiyat performans olarak güzel bir ürün.

Son düzenleme:
Çözüm
Sana geri döneceğim.
Peki Rampage'i gömmeleri hakkında bir fikriniz var mı?

Rampage Markası Kalitesiz mi? - Technopat Sosyal Bu başlık işinize yarayacaktır.
Belirttiğiniz konu hakkında iyi bir fikir sahibi oldunuz mu ?
Evet. Teşekkürler.
Merak edenler için: Rampage Sn-rw6 aldım. Hiçbir sorunu yok. Dipses de abarttıkları kadar değil. Sadece ses düzeyini fullden bir tık geri çekince gidiyor. Ses kalitesi de iyi. Diğer özellikleri de kutuda belirtilen gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı