MSI GK30 alınır mı?

Kullanmadığınız ya da deneyimlemediğiniz bir klavyeyi neden öneriyorsunuz peki?
Önermek için kullanmaya gerek yok da ondan. Klavyenin kullanıcı incelemelerine bakar, teknik özelliklerine bakar, beğenirsen önerirsin. Tüm klavyeleri kullanalım mı önermek için?

Kullanmadığınız ya da deneyimlemediğiniz bir klavyeyi neden öneriyorsunuz peki?

Çünkü bu fiyata daha iyi Switch'ler kullanan başka bir ürün yok...
Ya da kime ne anlatıyorum ne istiyorsan onu al gidip o MSI'ı alabilirsin. 6 ay sonra klavyem bozuldu ya da tuş basmıyor konusu açtığını görmem umarım.

Çünkü bu fiyata daha iyi Switch'ler kullanan başka bir ürün yok...
Ya da kime ne anlatıyorum ne istiyorsan onu al gidip o MSI'ı alabilirsin. 6 ay sonra klavyem bozuldu ya da tuş basmıyor konusu açtığını görmem umarım.

Adamın dediği yoruma bak. Diğer klavye bozulmaz diye bir şey mi garanti ediyor? Komiksin :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavyedeki RGB ışık tuşların içinden bile geçmiyor. Gece nasıl tuşları göreceğiz merak ettim doğrusu?

Adamın dediği yoruma bak. Diğer klavye bozulmaz diye bir şey mi garanti ediyor? Komiksin :D

5-6 kere klavye konusu açmışsın, öneri verilmiş hiçbirini de beğenmemişsin. Git istediğin klavyeyi al. Bozulmaz diye bir şey garanti etmiyor, bozulma ihtimali daha düşük. Üstelik hotswap olduğu için de Switch değiştirerek çift tıklama gibi sorunları gidermen mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı