Çözüldü MSI GL62 6QD macOS kurulumunda yükleyici verileri doğrularken bir hata oluştu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Malesef herhangi bir değişiklik yok farklı bir USB kullanarak deneyeceğim sonucu yazarım.
Mojave ve Catalina nın son sürümlerini kullanarak aynı yerde takılıp kaldım, HDD üzerinden APFS ve GPT olarak denedim macOS genişletilmiş günlüklü olarak da denedim. Aynı şekilde SSD üzerinde de APFS, GPT, macOS günlüklü olarak denedim. Çok iyi bilmiyorum fakat ben beceremedim bu hackintosh işini. Aşağıdaki hatayı veriyor yükleyici günlüğünde en baş sıralarda bundan dolayı olduğunu düşünüyorum ama çözüme ulaşamadım malesef 😔
Kod:
Apr 23 03:13:44 MacBook-Pro osinstallersetupd[649]: Disk disk2s2 is not suitable because DMError: -69837
Apr 23 03:13:44 MacBook-Pro osinstallersetupd[649]: disk2s2 is not convertible to APFS: Bu disk bölümü Apple Dosya Sistemi’ne (APFS) dönüştürülemediği için üzerine yükleyemeyebilirsiniz.
Apr 23 03:13:44 MacBook-Pro osinstallersetupd[649]: isConvertableToAPFS: was called on disk2s1, an APFS disk.
Apr 23 03:13:44 MacBook-Pro osinstallersetupd[649]: disk2s1 is not convertible to APFS: Bu disk bölümü, Mac OS Genişletilmiş (Günlüklü) olarak biçimlenmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz yaptım fakat direk yükleme yapamadım macOS bu dik üzerinden başlatılamaz falan diye hata verdi bende diski silip MacOS günlüklü olarak silip tekrar denedim HD_530.plist ile kurulumu tamamlayabildim teşekkürler ☺
58C10533-54FB-4DFA-A57E-5C2BD411EB8F.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı